Русский   English
RSS

 

Володимир Кравець, директор компанії «Глобус Турс»


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Туристів до Луцька приваблюватимуть тіньовою мапою


 
У луцькому Центрі туристичної інформації та послуг презентували світло-тіньову мапу міста, що буде встановлено на головній пішохідній вулиці обласного центру.
"Ще до кінця літа на головній пішохідній вулиці міста Лесі Українки розміститься новий арт-об’єкт – металева конструкція, встановлена на опорах на висоті близько двох метрів, яка в тіньовій перспективі відображатиме частину карти Луцька", - йдеться в повідомленні.
Проект "Світло-тіньова мапа Луцька", авторами якого стали Марія Назарчук і Дмитро Авраменко, – один із переможців міського конкурсу соціальних проектів туристичного спрямування.
«Ця карта не є інформативною. Це суто арт-об’єкт, який має стати особливою атракцією нашого міста, де люди зможуть сфотографуватися. У кожному місті є щось таке особливе, десь є гарні будинки. А ми у нашому місті хочемо зробити отаку річ», – розповіла Назарчук.
За її словами, створення такої тіньової мапи в Україні відбувається вперше. На мапу буде нанесено символи, які позначатимуть основні туристичні "родзинки" міста.
Також передбачено розміщення поруч з інсталяцією лав чи інших місць для сидіння, щоб люди могли там відпочивати й проводити різні заходи.
Загалом у конкурсі проектів туристичного спрямування взяли участь близько 80 осіб.
"Була ідея долучити саме громадськість до творення туристичного образу нашого міста. Хотілося, щоб лучани самі долучалися і щось створювали, якісь елементи благоустрою, нові туристичні об’єкти, подавали ідеї проведення цікавих заходів у місті», – розповіла керівник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська.