Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Вартість бюджетної поїздки до Амстердама зросте


Влада столиці Нідерландів планує збільшити туристичний збір до 10 євро за ніч з людини, щоб скоротити кількість бюджетних туристів і зробити життя місцевих комфортнішим.
Міська рада розглядає можливість введення системи, за якої туристи платять фіксовану суму за ніч розміром 10 євро плюс відсоток від рахунку за проживання в готелі. Такий податок значно збільшить вартість бюджетної поїздки в місто.
У мерії міста хочуть бачити мандрівників, які зупиняться в Амстердамі на кілька днів, відвідають музеї, галереї й дорогі ресторани, а не тих, хто "приїжджає на вихідні перекусити фалафель і потинятися в кварталі Червоних ліхтарів".
Зазначається, що турпотік до Амстердама щорічно збільшується: за п'ять років число туристів зросло майже на третину. Так, торік місто, в якому проживає 850 тисяч осіб, відвідали близько 17 мільйонів гостей. За інформацією міської ради, понад чверть туристів вибирає для проживання бюджетні готелі Амстердама, приносячи обмежений дохід в міську казну.
Саме тому влада розробила досить радикальний податковий план. Якщо зараз туристи платять додатково 5% від рахунку за проживання в готелі в центрі, то 2018 року турзбір підвищиться до 6%, разом із яким планують ввести і фіксовану плату 10 євро за ніч.