Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Львів відкриває Національний фестиваль шоколаду


Найсолодше свято країни – щорічний Національний фестиваль шоколаду розпочнеться у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
«Національний фестиваль шоколаду розгорнеться у Львові з 13 по 15 жовтня. У програмі свята - найбільший ярмарок шоколадних виробів в Україні, презентації солодкої продукції, виготовленої виробниками та кондитерами спеціально до фестивалю. Буде працювати Львівський музей шоколаду, де можна дізнатись, як створюють улюблені ласощі, які основні інгредієнти застосовуються у його виготовленні та чимало цікавих фактів з історії шоколаду», - зазначив організатор фестивалю Андрій Сидор.
За його словами, справжні дива обіцяє гостям «Шоколадне місто» із шоколадним поїздом, який перевозить смачні солодощі, гігантською коробкою цукерок, шоколадним млином, ванною, наповненою шоколадом.
У галереї скульпторів на очах у відвідувачів створюватимуться шоколадні скульптури найрізноманітніших форм та розмірів.
А дитяче «Шоколадне Королівство» приготувало програму розважальних заходів для наймолодших гостей. Тут працюватиме казкова кондитерська, де маленькі шоколатьє готуватимуть солодощі, а також шоколадна залізниця. Можна буде пограти в шахи та взяти участь у різноманітних майстер-класах від «Майстерні марципанів», студії «Карамель», майстерні «Юрашки» та інших.
Розігруватимуться подарункові сертифікати, сюрпризи обіцяють і організатори численних конкурсів.