Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Подорож до польського кордону: УЗ хоче скласти конкуренцію автобусам


 
ПАТ "Укрзалізниця" розглядає можливість зниження вартості квитка на поїзд у напрямку Одеса-Перемишль до 1066 грн замість нинішніх 1300 грн.
Про це розповів у вівторок на прес-конференції в Укрінформі в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, презентуючи новий графік руху поїздів на 2017/2018 рік, що запроваджується з 10 грудня.
"На сьогодні ми розглядаємо можливість зниження вартості квитка на поїзд сполученням між Одесою і Перемишлем до 1066 грн з 1300 грн – якраз до рівня прямої конкуренції з автобусними перевезеннями", - сказав Кравцов.
За його словами, нижчу вартість квитка від цієї Укрзалізниця не робитиме, оскільки подорож залізницею на тривалу відстань комфортніша, ніж автобусом.
"Зважаючи на довгий час подорожі між Одесою і кордоном з Польщею, подорож поїздом  порівняно з автобусною більш комфортна. Тому далі знижувати ціну ми не плануємо", - зауважив Кравцов.
Як повідомляв Укрінформ, на виконання доручення уряду 2 грудня ПАТ "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на міжнародні поїзди, що курсують до країн Європейського Союзу, і вжила заходів щодо встановлення знижок до діючих граничних тарифів у міжнародному сполученні. Так, поїздами Укрзалізниці пасажири зможуть подорожувати до таких міст Європи, як Варшава, Вроцлов, Перемишль, Братислава, Прага, Кошице, Бухарест, Сучава, Будапешт та Відень.