Русский   English
RSS

 

Володимир Кравець, директор компанії «Глобус Турс»


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Миколаїв спростить туристам подорож до моря


 
Біля залізничного вокзалу Миколаєва створюють автостанцію, щоб зробити перевезення пасажирів у курортні зони більш зручним. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА. 
"За ініціативою облдержадміністрації біля залізничного вокзалу міста Миколаєва буде створено автостанцію для перевезення пасажирів у курортну зону. Це значно спростить дорогу до курортних зон Миколаївщини для туристів, які прибувають в область залізницею. Адже Миколаївська область є одним з найпривабливіших туристичних регіонів. Зокрема, такі напрями, як Коблево, Рибаківка, Очаків користуються неабияким попитом у туристів», - сказав заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи.
За його словами, створення автостанції біля залізничного вокзалу дасть змогу мінімізувати кількість пересадок і суттєво спростить шлях до курортних зон для гостей області.
Наразі профільний структурний підрозділ облдержадміністрації розпочав роботу з визначення місця для розташування автостанції та планування її структури.
Варто зауважити, що досі відпочивальникам доводилося добиратися до маршруток, які прямують у курортну зону, ще одним видом транспорту, що створювало серйозні незручності.