Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Індустріальний туризм зроблять «родзинкою» Миколаєва


 
У Миколаєві та області планують приваблювати туристів індустріальними й культурними об'єктами. Про це заявила директор департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради Тетяна Шуліченко.
"Туризм - це новий напрямок для міста. З огляду на те, що ми є індустріальним містом, а сьогодні у всьому світі популярний індустріальний туризм, то вважаю, що це один із тих напрямків, яке варто розвивати в Миколаєві. Це культурні заклади. Наприклад, це музей суднобудування і флоту, який є єдиним в Європі в своєму роді", - зазначила Шуліченко.
За її словами, однією з проблем для розвитку туризму в місті є інфраструктура. "Не можна привабити туристів без інфраструктури. Тому в 2018 році ми запланували розвиток і будівництво інфраструктури міста Миколаєва", - розповіла директор департаменту економічного розвитку Миколаївської міськради.
Також, за інформацією Шуліченко, на сьогодні в департаменті працює лише одна людина, чого недостатньо для повноцінної роботи. Надалі заплановано збільшення штату.