Русский   English
RSS

 

Наталі Гур'ева, регіональний директор
у державах Східної Європи
Forte Village & Castel Monastero

Наталія Хватова,
директор туристичної компанії «Караван»


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Одещина отримає новий незвичайний туроб'єкт


Промтоварний ринок "7 кілометр", розташований в Овідіопольському районі Одеської області, може стати одним із об'єктів екскурсійно-туристичного маршруту. Як повідомляє прес-служба ринку, напередодні початку курортного сезону з ознайомчою екскурсією там побували представники одеських туроператорів. 
"Гості відвідали найвищу точку ринку - "Гору", розташовану в самому центрі ринку. З її 20-метрової висоти відкривається повноцінна панорама "7 кілометра". Крім того, туроператори змогли піднятися ще вище за допомогою підйомника і подивитися на всю його територію майже з висоти пташиного польоту ", - йдеться в публікації.
Туроператорів зацікавили не тільки історія, субкультура і традиції ринку, але і його гастрономічні можливості. Як відомо, на "Сьомому" можна знайти страви кухонь різних країн світу: української, грузинської, узбецької, китайської, в'єтнамської, корейської, турецької, - а також одеські, традиційно європейські страви, американські бургери і хот-доги.
Передбачається, що одна з багаторічних пам'яток Овідіопольського району - промтоварний ринок "7 кілометр" - стане туристичним об'єктом.
За інформацією прес-служби ринку, на сьогодні він - найбільший у Європі та єдиний у своєму роді й вигляді торговий простір, який стабільно працює впродовж майже 30 років