Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

 

Фільм про туристичну Україну покажуть у Львові


 

Міністерство інформполітики разом зі студентською радою презентують наступного тижня у Львові фільм "Дякую". Про це заявила у четвер радник міністра інформполітики Марина Соботюк під час щоквартальної звітної конференції. 
"З наступного тижня ми зі студентською радою проведемо презентацію стрічки "Дякую" у Львові", - зазначила Соботюк.
Вона уточнила, що короткометражний фільм "Дякую" має хронометраж 25 хвилин. 
"Цю стрічку ми презентували 14 березня цього року в Японії у Посольстві Україні. Стрічка про Україну, цікаву Україну, туристичну, ресурсну. Ми хотіли показати, що в України не лише йде війна, а Україна дійсно туристично цікава і приваблива країна як для інвесторів, так і для простих туристів", - сказала радник міністра.
Вона додала, що стрічку "Дякую" уже презентували в Харкові, а також запланували низку презентацій по всіх регіонах України.
"У цьому нам допоможе наша студентська рада при Міністерстві інформаційної політики України. Це активна молодь, яка сама збирає публіку для перегляду таких стрічок, які надихають любити Україну", - пояснила Соботюк.
Головний герой стрічки - японець, який подорожує Україною і через мовний казус потрапляє, зокрема, до Закарпатської області, розповіла Соботюк.
За її словами, стрічка заслуговує на увагу і українця, і закордонного глядача.