Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

КОЛИ ВІДПОЧИНОК ПОЄДНУЄТЬСЯ З РОБОТОЮ ЩО ВОНО ТАКЕ?

Workation — це work + vacation, або робота + відпустка. Такий формат передбачає поїздку в локацію, яка призначена для відпустки, але при цьому зі збереженням робочого дня. Тобто, людина йде у відпустку, але при цьому планує працювати, можливо, повний день. На практиці такий формат може дати хороші результати. Тому що в ньому безумовно є плюси, і їх більше, ніж мінусів.
БІЛЬШ ТРИВАЛА ПОДОРОЖ
Цей фактор завжди добре впливає на продуктивність і креативність. Тому що це — зміна звичного місця роботи, обстановки відповідно, приходять нові ідеї. Для людей творчих професій це може бути особливо корисно.
У подорожі ми отримуємо новий досвід, формуємо нові навички. Це працює з багатьох причин. По-перше, з’являється необхідність орієнтуватися на новій місцевості. По-друге, з’являється можливість куштувати нові незвичні продукти.
Workation дозволяє подорожувати на більш тривалі періоди часу, ніж це можливо при традиційній відпустці. Навіть при тому, що якусь кількість часу доведеться приділити роботі, залишається вільний час, щоб насолодитися подорожжю.
ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ?
Доведеться про багато речей подбати заздалегідь. Не просто зняти житло, а й дізнатися, наскільки якісний і швидкий там інтернет, продумати, що будете робити, якщо він раптом відключиться — працювати з кафе поряд, створювати інтернет-точку з мобільного тощо. Краще взяти вихідний на день прибуття, а може, й на парочку днів — так буде можливість ознайомитись з місцем, налагодити побут, трохи відпочити і з новими силами приступити до роботи.
До речі, деякі готелі у Львові вже сформували нову пропозицію для праці і відпочинку.
ЯКІ МІНУСИ WORKATION?
Плюси в цьому форматі очевидні, і ми їх вже перерахували. Хіба що варто додати, що workation підійде тим, хто працює дистанційно. А ось мінуси у цього формату також є. Наприклад, різниця в часі — можливо, доведеться підлаштуватися під графік колег через цей фактор. Також є шанси втратити баланс — або перебудуватися на відпочинок і забути про робочі завдання, або не дати собі повноцінно відпочити через роботу.
Для тревел індустрії, у зв’язку з глобальною пандемією і збільшенням соціальної дистанції, а також збільшенням тренду дистанційної роботи, workation — може бути пропозицією, яка буде користуватися попитом. Адже потреба змінити обстановку буде завжди актуальною, навіть якщо немає можливості взяти паузу на роботі.
Workation у Місті Лева
Львівський туристичний офіс спільно з місцевими готелями напрацювали новий туристичний продукт — Workation. Туристів запрошують перенести віддалену роботу в один із готелів міста.
До акції долучилися 8 готелів Львова, які сформували нову пропозицію для праці та відпочинку. Номери облаштовані зручним робочим місцем, додатковим освітленням, швидкісним Wі-Fi, канцелярським приладдям. 
Інформацію щодо проєкту можна отримати на сайті Lviv.Travel

назад >>>