Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

Google зробив 3D-тури музеями України просто неба


Компанія Google разом з міністерством культури України оцифрувала сім музеїв просто неба в різних регіонах країни і створила віртуальний тур ними. 
На спеціальному сайті "Музеї України просто неба" можна здійснити віртуальну подорож, дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом.
3D-тури музеями також доступні в режимі Street View на Картах Google.
Проект є частиною кампанії "Автентична Україна" і складається з музеїв народної архітектури та побуту у Києві (Пирогів), Львові ("Шевченківський гай"), Переяслав-Хмельницькому та Ужгороді, а також з Центру народознавства "Мамаєва Слобода" (Київ), Запорізької Січі - заповідника "Хортиця" (Запоріжжя) та резиденції Богдана Хмельницького у Чигирині.
Віртуальна екскурсія доступна трьома мовами - українською, російською і англійською.
360-градусні панорами дозволяють прогулятися територією музеїв, зазирнути всередину будинків і ознайомитися з експозиціями.
"Такі проекти - чудове поєднання сучасних технологій і вікового надбання нашого народу", - сказав міністр культури Євген Нищук.
У рамках кампанії "Автентична Україна" уже представлені віртуальні тури дерев'яними церквами карпатського регіону, що вважаються світовою спадщиною ЮНЕСКО, і 3D-тур Київським національним академічним театром оперети.