Русский   English
RSS

 

Олександр Новіковський, генеральний директор туроператора «Тег Tour Україна»

Андрій Демура, директор туроператора «Аполло Тур»


 
 
 
Подписка на рассылку:

Популярна японська художниця відкриє власний музей


У жовтні цього року в Токіо розпочне роботу виставковий комплекс сучасної японської художниці Яйой Кусами. Цю інформацію підтвердив Девід Цвірнер, чия галерея представляє художницю, повідомляє ArtsLooker.
"Музей буде розміщено в п’ятиповерховому білому будинку в районі Сіндзюку, що був побудований на замовлення Кусами 2014 року і став приводом для обговорення серед місцевих жителів", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що на першому поверсі будівлі розташується сувенірний магазин, на другому і третьому можна буде побачити низку робіт художниці, присвячених знаменитим дзеркальним інсталяційним кімнатам, які зробили Кусаму однією з найпопулярніших художниць в Instagram. На четвертому ж планують представити її екологічні інсталяції. П’ятий поверх віддали під читальний зал, архів і терасу.
На першій виставці в новому музеї, запланованій на жовтень цього року, покажуть нещодавні роботи Кусами з серії «Моя безсмертна душа».
Варто зазначити, що Кусама входить до числа найвідоміших художників світу. Її картина «Білий №28» було продано на аукціоні Christie’s за $7,1 млн.