Русский   English
RSS

 


 
 
 
Подписка на рассылку:

Український фільм блискуче переміг на популярному конкурсі


 

Створений за підтримки Держкіно короткометражний фільм Філіпа Сотниченка «Технічна перерва» став переможцем конкурсної програми POFF Shorts International Competition Sleepwalkers (конкурс короткометражних фільмів) 21-го Талліннського міжнародного кінофестивалю.
Tallinn Black Nights Film Festival (Естонія) акредитований Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів як фестиваль класу «А», тобто ходить до числа найпрестижніших кінооглядів. У рамках цього фестивалю і відбулася світова прем’єра стрічки.
Події фільму «Технічна перерва» відбуваються під час технічної перерви у супермаркеті. Вагітна касирка встигає здійснити чергову крадіжку на роботі, реалізувати вкрадене на ринку, втратити дитину і знову зайняти своє робоче місце.
Виробництво стрічки здійснила студія «ВІАТЕЛ» у партнерстві з «СУК» та KWA Sound Production за 100% підтримки Держкіно. Головні ролі у фільмі виконали Ніна Тараруєва та Сергій Горний.
У жовтні цього року «Технічна перерва» отримала нагороду за «Найкращий український фільм» ювілейного міжнародного кінофестивалю короткометражного кіно WIZ-ART у Львові.
Нагадєємо, що 21-ий Талліннський міжнародний кінофестиваль триватиме до 3-го грудня. У головному конкурсі фестивалю представлений містичний трилер Володимира Тихого «Брама».