Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

На Житомирщині влаштують рибний фестиваль


У Тетерівській об’єднаній територіальній громаді, що на Житомирщині, відбудеться перший рибний фестиваль Fish Food Fest.
Про це розповіла фахівець з туризму Тетерівської ОТГ Юлія Святненко.
"22 вересня вперше на території громади відбуватиметься гастрономічний фестиваль Fish Food Fest. Уздовж всіх населених пунктів громади протікає річка Тетерів і це наша туристична "фішка". В межах фестивалю ми збираємося провести змагання з рибної ловлі: для дорослих – на спінінг з човнів, а для дітей – з берега. Крім того, будуть організовані майстер-класи з приготування страв з риби", – розповіла Святненко.
Також організатори фестивалю планують влаштувати "ракові перегони", в яких зможуть взяти участь усі охочі.
"Це ще не точно, але якщо наші партнери дадуть "добро", ми влаштуємо змагання раків. Кожен гість фестивалю зможе придбати рака і відправити його на змагання", – зазначила фахівець з туризму.
Під час заходу також працюватиме дитяча зона з атракціонами, аніматорами та дитячою риболовлею. А для молоді організують запливи на човнах-драконах.
"Після завершення риболовлі будуть організовані катання на човні-драконі. Цей човен дуже місткий і всі охочі зможуть не тільки покататися на ньому, а й спробувати управляти", – додала Святненко.