Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Графіті та стріт-арт у потягах празького метрополітену


Потяги ліній А і В празького метро 16-го жовтня перетворилися на галерею молодіжного мистецтва. З місць, де пасажири звикли бачити схеми сполучень, до них промовляють авторські  мапи Праги у поданні нової генерації митців. Початки їхніх витворів коріняться у графіті, стріт-арті та коміксах.
Молоді художники, які співпрацюють з альтернативним часописом RedWay, відреагували на замовлення організаторів проекту і запропонували власні варіанти плану-схеми столичної підземки. Новий дизайн має відображати їхнє особистісне сприйняття Праги. Небуденні оздоби оживлятимуть празьке метро до середини листопада.
Тих, кого зразки сучасного мистецтва не залишать байдужими, чекає присвячена цьому жанру виставка під назвою Одержимі містом.  У галереї Муніципальної бібліотеки до 13 січня 2013 року виставлено роботи не тільки представників потужних арт-сцен Чехії, Німеччини, Франції, Нідерландів та Польщі, тут дістали місце й американські легенди.
За своїм характером виставка становить добірний концентрат  графіті та стріт-арту, і досі не мала аналогів у Чехії. Суперечлива мова міст із прикметами вандалізму вперше зазвучить у міжнародному контексті в престижних приміщеннях галереї. Атипову експозицію доповнять лекції, презентації, покази та задокументує каталог.

За інф Представництва CzechTourism в Україні