Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Виставка до Міжнародного дня інваліда


30 листопада о 14.30 год. у Національному музеї народної архітектури та побуту України до Міжнародного дня інвалідів відбудеться відкриття виставки «Барви життя» майстрів з особливими потребами.
Виставка розміщена на експозиції «Українське сучасне село 60-х – 70-х р.р.». на садибі із с. Себіно Миколаївської області. На виставці представлені роботи відомих майстрів з Київської області:
 Художників учасників всеукраїнських виставок та фестивалів Пацана Юрія Івановича (с. Чабани) та Гринюк Таміли Петрівни (с. Лука) Києво-Святошинського р-ну. Пацан Ю.І. є членом Академії творчості інвалідів України і презентує ряд робіт: «Різдво», «Пирогів», «Івана Купала», «Гиля, гусоньки, додому», «Сінокіс», «На околиці села». Гринюк Т.П. представила авторські роботи: «Українська оселя» , «Вечоріє», «Український двір» та інші.
На виставці можна побачити вишивку учасниці всеукраїнських фестивалів «Моя Київщина» Самохвалової Лідії Вікторівни з м. Тараща. Вишиті картини під назвами: «Соняшники», «Осінь», «Божа мати» та ін.
До Вашої уваги будуть запропоновані стилізовані ляльки у народному одязі Шипуліної Тетяни Олександрівни з м. Боярки. Незвичайно цікавими є роботи виконані у техніці аплікації-мозаїки з кольорового паперу - Калабушкіної Ольги Сергіївни з м. Боярки. Свої роботи показує і різьбяр по дереву Прибура Віктор Анатолійович із с. Ківшоватої, Таращанського р-ну Київської області. Він пропонує до Вашої уваги різноманітні вироби із дерева: булави, підставки, ослінчики, підсвічники, які гармонійно доповнюють виставку. Запрошуємо всіх бажаючих на відкриття цієї чудової виставки, яка вперше презентує роботи майстрів з особливими потребами у НМНАПУ.