Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Книга відгуків та пропозицій для відвідувачів чеських готелів


24.05.2012
Асоціація готелів та ресторанів Чеської Республіки (АГР ЧР) у співпраці з Національним туристичним управлінням CzechTourism та Міністерством регіонального розвитку ЧР започаткувала новий електронний проект – публічну базу даних із відгуками відвідувачів чеських готелів, гостьових будинків та кемпінгів. Це черговий крок державних та громадських інституцій у справі поліпшення якості готельних послуг.
Відтепер на сайті www.czechadvisor.cz туристи зможуть ділитися враженнями про перебування в тому чи іншому готелі, а також читати коментарі та рейтинги інших відвідувачів. Проект створений за ініціативою Асоціації готелів та ресторанів Чеської Республіки, і ще одне його завдання полягає в наданні готельєрам та їхнім клієнтам узагальненої думки про реальний рівень сервісу. Інтерактивна система дозволяє готелям, кемпінгам та гостьовим будинкам безкоштовно розміщувати інформацію про себе, доповнену нескладним формуляром для оцінок відвідувачів. Постачальники послуг також можуть оперативно реагувати на коментарі гостей і вчасно розбиратися із проблемами. Наразі в системі відкрито доступ до 25000 відгуків. Коментарі, а також рейтинги закладів розміщення (що формуються на основі кількості зірочок, позначених туристами) сьогодні стають основним мірилом під час вибору готелю клієнтом.
Президент АГР ЧР Вацлав Старек так прокоментував проект: "CzechAdvisor – це ще один крок до підвищення якості послуг. Також це інструмент для кращого орієнтування клієнтів. У нинішній ситуації, коли інформаційний простір перенасичений пропозиціями житла, немає нічого важливішого від особистого досвіду гостей. Для готельєрів важливо, що наш сайт дозволяє не лише дізнаватися про враження гостей, але й реагувати на них".
CzechAdvisor не тільки публікуватиме відгуки про готелі, гостьові будинки й кемпінги всієї Чеської Республіки, але й співпрацюватиме з іншими чеськими сайтами, оприлюднюючи й на них свої рецензії. Усі зацікавлені мають можливість безкоштовно приєднатися до проекту безпосередньо через сайт www.czechadvisor.cz.