Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

V Міжнародний еко-культурний фестиваль «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО-2012. ПАРАД СТИХІЙ!»


Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське Коло-2012. Парад Стихій!» – це найпотужніша етно-подія року, що об’єднує міжнародні та всеукраїнські громадські організації, найкращі мистецькі ініціативи та проекти і підтримується на загальнодержавному рівні.

«Трипільське коло» – міжнародний еко-культурний фестиваль з п’ятирічним циклом. Кожні чотири роки носять назву однієї зі стихій природи: Вода, Земля, Вогонь, Повітря – та мають власну мистецьку, освітню, екологічну та соціальну тематику. Цьогорічний ювілейний захід поєднує в собі всі елементи попередніх і має назву «Парад Стихій!». Завдання фестивалю – пробудити живий інтерес до історичної спадщини, запропонувати альтернативні способи організації відпочинку для сім`ї та молоді, відродити різноманітні етнічні традиції, поєднуючи їх з елементами сучасних досягнень в різних сферах життя людини. Фестиваль об'єднує в собі оздоровчі, спортивні, музичні, екологічні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні та культурно-просвітницькі програми в стилі «етно».

Фестиваль «Трипільське Коло» протягом чотирьохрічної історії розвитку та яскравих втілень, став важливим культурно-мистецьким явищем країни. Саме тому «Трипільське Коло-2012. Парад Стихій» обрано іміджевою культурною подією в рамках Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Окрім того, фестиваль проходить під патронатом голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка, який підтримує дієві молодіжні ініціативи та дає можливість реалізувати цей захід на високому організаційному та представницькому рівні, за сприяння Державної інспекції техногенної безпеки України як експертів з «приборкування стихій» та Міністерства культури України, що підтримує належний мистецький рівень фестивалю.

Принцип «Параду Стихій», що обраний провідною темою цьогорічного фестивалю, діє на кожному з рівнів, в тому числі й на організаційному. Оновлена команда «Трипільського Кола» – це об’єднання однодумців – професійних, креативних та ефективних менеджерів і творців, які представляють мистецький, громадський, освітній, управлінський та медійний сектори.

Територією, де практично реалізуються принципи об’єднання, втілення в життя творчих концепцій та стратегічного розвитку фестивалю, є майданчики. Цього року на фестивалі їх буде більше тридцяти. Їхня тематика торкається основних сфер соціального та особистого життя людини та інтегрує Україну зі світом. «Трипільське Коло» – це фестиваль фестивалів, який об’єднує різні потужні ініціативи.

В рамках підготовки до фестивалю 24 травня було розпочато новий спільний проект каналу «BeTV» та фестивалю «Трипільське коло» – цикл он-лайн програм «Двірники. Творчі посиденьки». Концепція програми полягає у відродженні знаної багатьма традиції квартирників, проте цього разу – в особливій атмосфері старих подільських двориків, і звісно ж, у кращих еко-культурних традиціях. А ще – в унікальній можливості стати учасником камерного дійства, знаходячись при цьому в будь-якій точці планети. Двірники – це спроба вийти за межі традиційних музичних форматів та відчути подих природи в урбаністичному просторі.

Цього року фестиваль «Трипільське коло-2012. Парад Стихій» стає для його співорганізаторів територією-символом розвитку етнічної та екологічної культури, що народжує, трансформує та реалізує на новому витку Спіралі Стихій найважливіші для розвитку суспільства концепти. Сьогодні «ТК-2012» – це безперечно ще й знакова подія у культурному житті України, яка об’єднує в єдиному колі свідомих творців для створення нової діяльної культурної платформи.

Місце: м. Ржищів Київської області
Офіційний сайт: www.tkfest.com
Соцмережі: www.vk.com/club30626939
www.facebook.com/tkfestival