Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Відпустка з маленькими дітьми – це не лише одні клопоти


З маленькими дітьми подорожувати нелегко. Доводиться возити з собою силу-силенну речей, відмовлятися від розваг, уникати гострих вражень та довгих маршрутів. І до всього зупинятися в готелях, де адміністрація спеціально не дбає про потреби малюків. 
На щастя, у Чехії віднедавна набув поширення так званий тренд Baby-Friendly-готелів. Ці заклади є власниками сертифікату, що гарантує максимально комфортний відпочинок для батьків та малят. Кожен претендент на отримання сертифікату має задовольняти широкий спектр критеріїв, до яких належить не лише наявність основних зручностей, а й, наприклад, функціонування дитячого басейну та ігрової кімнати, достатня кількість сповивальних столиків, ліжечок тощо.
 
Інша знайома батькам проблема – неможливість належно погодувати дитину в дорозі чи на відпочинку. Трапляється, що в меню готельних ресторанів немає їжі для малюків, а в інтер’єрі – зручного місця за столом. Сертифіковані готелі зазвичай добре підготовлені до таких нюансів, і під час обіду або вечері батьки можуть не хвилюватися про те, чи отримає їхня малеча відповідне харчування. Доросліші діти можуть вибрати страву з дитячого асортименту.
 
 За додаткову плату в сертифікованих готелях доступні послуги доглядальниць та аніматорів. Також можна орендувати радіо- або відеоняню, що охоронятиме сон малюка. Це дозволить батькам ненадовго відволіктися від щоденної рутини, наприклад, у готельному ресторанчику або фітнес-центрі.
 
Основі вимоги для власників сертифікату Baby Friendly

Оснащення  готелюУстаткування в рестораніУстаткування в басейніУстаткування в номері
Зручність пересування у готелі
Дитячий куточок
Платні послуги догляду за дитиною
Анімація в дитячому куточку
Продаж основних предметів дитячої гігієни
Прокат радіо та відеонянь
1 дитячий стілець на кожні 20 місць
Можливість підігрівання дитячих страв
Продаж дитячого харчування
Продаж або оренда дитячого посуду
Дитяче меню
Дитячі скатертини з розмальовками + пастельна крейда
Можливість організації дитячих свят
Продаж дитячих підгузків для плавання
Надувне приладдя для плавання
Приміщення для сповивання в роздягальні
Стіл для сповивання
Анімаційні програми в басейні
1 дитяче ліжко на 30 номерів
Прокат нічників  горщиків

 За всього вищесказаного про важливість технічного забезпечення важко не погодитися з тим, що ключове значення для якості відпочинку має людський фактор – для батьків це моральна підготовленість персоналу готелів до найрізноманітніших ситуацій, пов’язаних із дітьми. Серйозне та гарантовано доброзичливе ставлення до маленьких клієнтів у Baby Friendly готелях вважається однією з головних переваг таких закладів.

За iнф. CzechTourism