Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

CzechTourism заохочує молодих науковців


Національне туристичне управління CzechTourism нагородило переможців конкурсу на найкращі дипломну та бакалаврську роботу в галузі туризму.
Перше місце здобула дипломна праця студентки Катержіни Сетунскої, присвячена порівнянню чеського Національного парку Шумава й австрійського Національного парку Калькальпен з погляду ефективності програм державної підтримки. Серед бакалаврів переможницею стала Павліна Добруска, яка запропонувала методику класифікації маршрутів для інвалідів на візках у національних парках.
Мета ініціативи CzechTourism – підтримка студентів вищих навчальних закладів, пошук нових конструктивних ідей із подальшим їх застосуванням у туризмі, а також мотивація кваліфікованого персоналу до роботи за фахом. «За допомогою цього конкурсу ми хочемо дати можливість талановитим студентам донести свої думки до фахового загалу, що може стати вагомим поштовхом для їх втілення у життя», - зазначив генеральний директор CzechTourism Ростислав Вондрушка.
Для переможців конкурсу Національне туристичне управління CzechTourism організує тижневе стажування у деяких зі своїх закордонних представництв. Усі відзначені праці поступово будуть оприлюднені на інтернет-сторінці http://vyzkumy.czechtourism.cz і в соціальній мережі Facebook: www.facebook.com/vyzkumy.czechtourism.

За iнф. Представництва CzechTourism в Україні