Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

ЧЕХіЯ: Ліпненська стежка у кронах дерев запрошує у царство птахів


Незвичайний атракціон «Стежка у кронах дерев» відчинився 10 липня 2012 року. У змішаному лісі в околицях Ліпненського водосховища бережливо встановлено дивовижну дерев'яну конструкцію завдовжки 372 метри. За ухилу 2-6 градусів вона поступово набирає висоту до 24 метрів. А завершує трасу 40-метрова оглядова вежа.
Ліпненська стежка у кронах дерев доступна для всіх вікових груп відвідувачів - подіум із масивної деревини з 75 опорними стовпами адаптовано навіть  для прогулянок батьків із дитячими візками та інвалідів. Дерев'яні перила й прозора сітка з обох боків конструкції гарантують повну безпеку та дозволяють максимальний огляд. А помилуватися є чим – фантастичний краєвид Альп, блакитне плесо озера Ліпно, мальовничі околиці Шумави і Новоградські гори.
Дерев'яна конструкція гармонійно вписується у навколишній ландшафт і знайомить любителів природи з дивовижним життям у царстві птахів. А для шукачів екстремальних пригод тут обладнано три мотузкових парки, а також найбільшу в Чехії гірку заввишки 24 м і завдовжки 52 м, у цілях безпеки оснащену світлофором.
«Стежка у кронах дерев» - серйозний претендент на перемогу у цьогорічному конкурсі на найатрактивніший туристичний об’єкт Чехії  «Подалі від нудьги», що проводиться Національним туристичним управлінням CzechTourism і триває  30 вересня 2012 на Інтернет-сторінці www.cenykudyznudy.cz.

За iнф. Представництва CzechTourism в Україні