Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

50 кращих фоторобіт про туристичну Україну


Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів, Спілки журналістів України, авакомпаниї «Міжнародні Авіалінії України», страхової компанії «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП», асистуючої компанії «AP Companies» провела Третій Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії «Україна туристична».
Метою фотоконкурсу є пропагування серед громадян України та іноземних гостей нових можливостей відпочинку в Україні та формування серед них іміджу України як привабливого місця відпочинку. Фотоконкурс «Україна туристична» є щорічним загальнонаціональним конкурсом туристичної фотографії, у якому представлені кращі фотороботи, що відображають туристичні можливості нашої держави.
 «Ми впевнені, що цей проект принесе свій внесок у підвищення туристичної привабливості України як для українських, так і закордонних туристів», - зазначила Голова Державного агентства з туризму і курортів Олена Шаповалова.
За словами голови Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України» Ігоря Слісаренка, всеукраїнський конкурс туристичної фотографії має об‘єднати як професійних фотомитців з усіх регіонів України, так і аматорів, аби створити загальноукраїнський контекст туристичної фотографії.
Свої роботи на конкурс надіслали 39 фотографів з усієї України, понад 300 фоторобіт було представлено на розсуд журі. У результаті відбору переможцями став 21 фотограф. Кожний фіналіст отримав пляшку вина від ТМ "Коктебель" и покоштував на відкритті фотовиставки.
Результатом цьогорічного конкурсу туристичної фотографії стала підсумкова виставка 50 кращих фоторобіт «Україна туристична», відкриття якої відбулося 26 вересня в Будинку художника (м. Київ,в ул.Артема1/5). Виставка триватиме до 8 жовтня 2012 року.
Найкращі фотороботи, які стануть переможцями фотоконкурсу, будуть представлені на фотовиставках в українських культурних центрах та Посольствах за кордоном, а також під час міжнародних туристичних форумів у Києві.

Партнерами Третього Всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії стали:
 авакомпанія «Міжнародні Авіалінії України»;
страхова компанія «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»
 асистуюча компанія «AP Companies”,
оператор вигідного роумінгу “EUREKA”
туристична фірма «Терра інкогніта»,
видавництво «Балтія-друк

З питань участі у наступних фотоконкурсах звертайтесь за тел.: 521-66-90 , 067-463-68-90
Інформація про умови участі у фотоконкурсі є на сайті Асоціації журналістів: www.turpressa.com.ua