Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

У Карлових Варах відбувся 45-й Міжнародний туристичний кінофестиваль TOURFILM 2012


Найстаріший у світі Міжнародний кінофестиваль фільмів з туристичною тематикою TOURFILM, що вже 45 років поспіль відбувається у Карлових Варах, оголосив переможців. Незважаючи на те, що  подія проходила з тематичним акцентом на екзотиці, а саме на Таїті, гран-прі повнометражної конкурсної програми цьогоріч вирушить до Швейцарії. Більше того, представники цієї країни обійшли конкурентів і в короткому метрі – із роликом про літню відпустку.
У конкурсній програмі фестивалю взяли участь 656 фільмів та мультимедійних продуктів з 136 країн світу. Чеська картина про активний відпочинок  Holidays You Will Like, заявлена Національним туристичним управлінням CzechTourism, отримала приз за друге місце. Міжнародне журі також високо оцінило фільм Soul Food Serbia, що пропагував сербську національну кухню.
Подію супроводжували численні розважальні заходи: експозиція найкращих мап-переможців конкурсу  TOURMAP 2012, зустрічі з видатними мандрівниками, екзотичні фотовиставки. Крім того, у рамках ТУРФІЛЬМУ пройшов міжрегіональний фестиваль фільмів з туристичною тематикою TOUR REGION FILM.
Головний організатор фестивалю – Національне туристичне управління CzechTourism. Наступний TOURFILM відбудеться 3-5 жовтня 2013 року, причому неодмінно в  Карлових Варах.

За інф. Представництва CzechTourism в Україні