Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Замок Ледніце – найкращий у Чехії об‘єкт для відпочинку


У четвертому сезоні конкурсу «Подалі від нудьги» на звання найкращого місця відпочинку, що традиційно проходить на порталі www.kudyznudy.cz, переміг замок Ледніце. Змагання проходить за підтримки Національного туристичного управління CzechTourism, що є засновником порталу Kudyznudy.
Загалом за улюблені об’єкти проголосувало 20 тисяч відвідувачів сайту. Туристичні об’єкти-переможці як винагороду отримали надстандартні можливості популяризації в пресі та на акціях CzechTourism.
Голосування відбувалося за категоріями «Традиційний об’єкт відпочинку», «Новинка сезону» і «Підприємницький винахід». Також цього року усі охочі могли віддавати свої голоси за номінацію «Найкращі у виноробстві».
Абсолютним переможцем, а також та лідером у номінації «Традиційний об’єкт відпочинку» став замок Ледніце з ландшафтним парком у Ледніцько-Валтицькому комплексі, внесеному до списку пам’яток ЮНЕСКО, отримавши 2 тисячі голосів.
У номінації «Новинка сезону» першість здобула Ліпненська вежа зі стежкою в кронах дерев, діставши 1623 голоси. Незвичайний атракціон відчинився у липні 2012 року. Тут, понад плесом Ліпненського водосховища, уся родина може залюбки прогулюватися лапатими гілками на висоті 24 метри над рівнем моря і зблизька спостерігати за життям у царстві птахів.
Найбільш перспективним підприємницьким проектом було названо Казкову кузню в Селібові, що набрала 1608 голоси. Посеред мальовничого села Селібов існує затишна місцинка для прихистку різної міфічної нечисті: бісів, фей і, звичайно, водяника з недалекого Талінського ставка.
Шато Ледніце – стало переможцем нової номінації «Найкраще виноробство». Заклад характеризує приємна історична атмосфера та можливість скуштувати вишукані вина Chateau Lednice Winery. Кожного відвідувача протягом усієї дегустації супроводжує таємничий чернець, запрошує до валтицьких підземель та посвячує у секрети виноробства.
Нагадаємо, що минулого року у конкурсі «Подалі ввід нудьги» перемогло скельне місто поблизу Адршпаху.

За інф. представництва CzechTourism в Україні