Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Госагентство по туризму создает Общественный совет


12.04.2012
Сайт Госагентства по туризму и курортам вывесил информацию о проведении учредительного собрания Общественного совета после 10 мая. На учредительном собрании должен быть утвержден количественный состав новой структуры. Пока еще не совсем ясно, представители каких «общественных» структур войдут в этот совет. Кроме того, в чем будет функциональное разлитие между новой структурой, и давно уже существующей на туристическом рынке АЛТУ?
В любом случае мы приведем информацию с сайта Госагентства.
 
10 квітня 2012 року розпочато підготовку до проведення Установчих зборів Громадської ради при Держтуризмкурорті України
Громадська рада при Держтуризмкурорті, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).
Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами.
Дату, час та місце проведення Установчих зборів буде оголошено після 10 травня 2012.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.
 
Порядок подання заяв для участі в установчих зборах
Прийом документів починається з моменту опублікування повідомлення. Всі заяви мають вхідний реєстраційний номер.
Для участі в установчих зборах необхідно подати до ініціативної групи заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
 
До заяви додаються:
  • рішення керівного органу (відповідно до статуту) інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;
  • завірені копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (копії статуту, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), свідоцтва про реєстрацію об’єднання громадян);
  • електронна версія пакету документів.
Приклад заяви для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Держтуризмкурорту.
Документи можуть бути надіслані поштою або надані безпосередньо представнику ініціативної групи.
Документи приймаються за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 14.
Відповідальна особа: Дудник Тетяна; електронна адреса: document@mtu.gov.ua;
факс: (044) 351-46-05;телефон: (044) 351-46-24.
Ініціативна група з підготовки установчих зборів громадської ради при Державному агентстві України з туризму та курортів