Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Кожна держава, кожне місто мріє проводити на своїй те-риторії заходи, які прийня-то об’єднувати терміном MICE, або «бізнес-туризм». Це не дивно: адже, за статистикою, учасники виставок, конгресів, семінарів, воркшопів та подібних заходів іншими словами, ті, кого прийнято називати бізнес-ту-ристами, витрачають під час поїздок у середньому у 2.5-3 рази грошей більше, ніж звичайні туристи. Проте й вимоги у цієї категорії мандрівни-ків значно вищі, ніж зазвичай: вони потребують зручних та функціональ-них готелів, які можуть одночасно прийняти велику кількість гостей, номери яких обладнані сучасними засобами зв’язку, в яких передбачені конференц-зали різної місткості, об-ладнані сучасною технікою. Та й це где не все: щоб бути успішним, готель повинен знаходитися у зручному з транспортної точки зору місці, а його інфраструктура (ресторани, паркінг тощо) повинна мати можливість одночасно обслуговувати кілька різних бізнес-заходів без погіршення якості сервісу.
Віднедавна, а саме з 5 червня, в українській столиці діє інфраструк-турний об’єкт, який мае усі підстави позиціонувати себе як концешуаль-ний бізнес-готель.
Судіть самі: складовими готелю RamadaEncoreKievє сім конференц-залів загальною площею 1200 кв.м. (самі зали мають площу від 40 до 245кв.м.), оснащених новим найсу-часнішим обладнанням для семінарів та конференцій, таких, як «розумна» дошка (smartboard) чи сучасні HD-проектори, один з яких — найбіль-ший серед тих, що пропонуються у київських готелях. Про швидкіс-ний доступ до WiFiі мови немає підключитися до нього можна на території усього готелю: як у конференц-залах, так і в номерах, лобі-ба-рі та ресторані. Потужності конфе-ренц-залів дають змогу одночасно проводити заходи місткістю від 5 до 600 чоловік.
Готель RamadaEncoreKievнале-жить до родини Ramada, а та, у свою черту член американської групи WyndhamHotelGroup, до якої входить найбільша кількість готелів у світі (понад 7190). Бренд Encoreроз-рахований на більш молоду та «про-сунуту» аудиторію, тому в оформлен-ні готелів цієї мережі, у тому числі київського, застосовується мінімалі-стичний техностиль, без зайвих прикрас та розкошів.
Проте мінімалізм не означав від-сутність комфорту. Скоріше, нав-паки: оскільки готель новий, його обладнання здійснене відповідно до останнього слова техніки не тільки з точки зору комунікацій та проведения заходів сегменту MICE, але й з тур-ботою про зручність гостей, де б вони не знаходились: у номерах, у лоббі-барі, ресторані чи навіть у місті.
Готель пропонує своїм гостям сер-віс та здійснює безкоштовні транс-фери гостей до аеропортів «Борис-піль» та «Жуляни», а також в центр міста до Європейської площі. Трансфер курсує згідно графіку.
Якщо ж говорити про номери, то їх 322, у тому числі 58 апартаментів, які можна орендувати як подобово, так і помісячно.
Готель розташований не в центрі міста для України це нова кон-цепція. Проте вдале місце розташу-вання на перетині Столичного шосе та вулиці академіка Заболотно-го мае наслідком відсутність транспортних проблем, зокрема, гості не стоять у транспортних заторах. Так, від аеропорту «Бориспіль» до готелю рівно 30 хвилин машиною чи автобусом, при цьому дорога завжди є вільною.
«Одна з особливостей готелю по-лягае в тому, що ми здатні прийняти одразу велику кількість гостей (при максимальному завантаженні номерів 666 чоловік). Більше того, не-зважаючи на нетривалий час роботи, ми витримали іспит піковим наван-таженням: так, під час фіналу Євро-2012 наш готель був завантажений на 100%», зазначає Іранта Дюваж, генеральний менеджер готелю.
RamadaEncoreKievприсутній у всіх розповсюджених GDS-системах: Amadeus, Galileo, Worldspan, Sabre. Базова ставка комісії для агентів 10%. Вартість ночі на стійці від 110 евро.
Готель також проводить різнома-нітні акції та запроваджує спецпро-позиції. Наприклад, «Пакет бізнес-подорожуючого», до якого, окрім проживания у номері категорії «стандарт», раннього заїзду та піз-нього виїзду, бізнес-преси, снідан-ку, входить знижка 50% на послуги пральні та трансфер до аеропорту, а також до місця призначення (наприклад, на виставку). Вартість такого пакету за одну ніч складає 79 евро, проте гість мае підтвердити бізнесову мету свого візиту. Наприклад, представити документи, що він є учасником виставки чи конфе-ренції.
Готель уклав угоди про співробіт-ництво з провідними туроператорами, такими, як «Арктур», «Елегант Тревел», «Нью Лоджік», «Обрій», «Гамалія», Bytsko, «Ліберті Тревел» та багатьма іншими туристичними компаніями.Усе це вселяє впевненість, що ді-лові люди як України, так і сусідніх держав, що мають бізнесові інтереси в нашій країні, не матимуть жодних проблем із організацією заходів на будь-яку тематику.

назад >>>