Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

ЧЕХІЯ: Сауна на пароплаві з виглядом на Празький Град


Незвичайну зимову розвагу для пражан та туристів придумали дизайнери зі студії H3T Architekti. Сильне естетичне враження з можливістю глибинного релаксу дозволить поєднати лазня на пароплаві Void Floating Gallery. Особливість полягає у тому, що корабель швартується на набережній Рашіново набржежі, звідки відкривається фантастична панорама Празького Граду.
Неординарний лазневий об’єкт розпочав роботу 3 лютого цього року. До послуг відпочивальників – класична фінська сауна із дизайнерською зоною відпочинку,  а як бонус – відкритий басейн з теплою водою, ідеальний для релаксу й медитації. Для загартованих відвідувачів облаштовано льодяну купіль, а найвідважніші зможуть охолодитися безпосередньо у водах річки Влтави.
Лазня на пароплаві – не перший SPA-проект від студії H3T Architekti. Ця команда вже встигла побудувати кілька нетрадиційних саун у незвичних громадських місцях. Найвідоміша з них два місяці тому на католицьке Різдво виросла посеред майданчику перед Національним театром у Празі. А своє перше визнання студія здобула завдяки проекту «мобільні сауни для велосипедистів».

За інф. Представництво CzechTourism в Україні