Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Чехія: Винотерапія – велнес-новинка


Про сприятливий вплив якісного вина на здоров’я людини відомо давно, а от винотерапія – не всіма знаний сучасний метод лікування й профілактики різних захворювань за допомогою виноградного вина. Йдеться про використання продуктів живих виноградних культур з метою оздоровлення та покращення самопочуття. Причому в хід іде усе – виноградні грона, кісточки, винний цукор, виноградна олія, лоза.
Перший винний велнес-центр у Чехії, розташований у містечку Густопече (Південна Моравія) пропонує понад 20 видів різних велнес-процедур на винній основі. Тут можна замовити, наприклад, пілінг для всього тіла пастою з подрібнених виноградних кісточок або загальний релакс-масаж з виноградною олією.
Обгортання з червоного винограду позитивно вплине на шкіру, а за умови кількаразового застосування допоможе в боротьбі з надмірною вагою й целюлітом. Ще варіант приємної винної терапії – купелі з додаванням вина. Багатьом прийдеться до вподоби винно-соляна лазня, що очищує шкіру, стимулює кровообіг і допомагає у випадках захворювань дихальних шляхів.
Велнес-центр у Густопече – не єдиний у Чехії осередок винотерапії. Естети та гурмани мають оцінити романтичні винні тури до ренесансного замку Забржег неподалік від Острави. Його піднесені інтер’єри слугуватимуть чудовим доповненням для вигадливих винних спа-процедур, серед яких занурення у винну діжку, винні масажі та пілінги.

За iнф. Представництва CzechTourism в Україні