Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Курорти Оломоуцького краю пропонують ліки від зимової втоми


Унікальні методи лікування, релаксації і безліч варіантів для відпочинку пропонують курорти Центральної Моравії. Ви можете скористатися широким спектром програм і поєднати курортний тур із відвідуванням визначних пам'яток, замків, палаців та музеїв.
Спокій та затишок чекає на Вас у мальовничій долині річки Бечва, де пробиваються на поверхню землі мінеральні джерела, багаті двоокисом вуглецю. Місцеві курортні заклади пропонують лікувальні ванни на їхній основі, доповнені спеціальними процедурами, масажами та кріотерапією. Найвідоміший із них, санаторій Яначек у Тепліце-над-Бечвоу, нещодавно пережив докорінну модернізацію й тепер може похизуватися новими процедурними залами, лікувальними басейнами та сучасними цікавинками, як, наприклад, доріжки для боулінгу. А ще у цьому курортному містечку є найтепліші печери в Чеській Республіці – Збрашівські арагонітні, з унікальним природним оздобленням.
За декілька кілометрів від міста Оломоуц розташувався ще один курорт – Слатініце. Тут місцеві мінеральні джерела із вмістом сірководню використовуються для лікувальних процедур ще від 16-го століття. Спа-курорт урочисто відкриє свій сезон 30 березня карнавалом та лицарськими поєдинками. Разом із курортним містечком початок сезону святкуватиме й круглобокий замок Боузов, де було відзнято чимало кіноказок (зокрема «Принцеса Фантагіро», «Арабелла»), а також одна з серій Індіани Джонса.
Розслабитися і зарядитися енергією також можна на курорті Скалка поруч із містом Простєйов. Хімічний склад місцевої лужно-сірчаної води є унікальним для Чехії, оскільки містить хлорид калію. Аналоги Ви знайдете лише в Італії та Австрії. В останні роки завдяки значним інвестиціям Скалка набула надсучасного вигляду і розширила асортимент послуг для клієнтів.
Огляд курортів Центральної Моравії був би неповним без згадки про цілющі джерела у Бохоржі-у-Пршерова, які належать до найдавніших у регіоні. Завдяки сірчано-залізному складу місцевих вод курорт називають моравськими П’єштянами.
Метрополія регіону Вас потішить Оломоуцьким пивним спа-центром, що розмістився на базі старовинної броварні. А після відпочинку та релаксації запропонує вирушити до багатьох музеїв з цікавими експозиціями. У Оломоуцькому художньому музеї, наприклад, до кінця березня працює приголомшлива за своїм розмахом виставка образотворчого мистецтва «Від Тиціана до Ворхола».

За інф Представництво CzechTourism в Україні