Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Чеська репродуктивна медицина


Чеська репродуктивна медицина справедливо вважається однією із кращих на континенті – тут є досвід, сучасні технології й результативність, якими можна пишатися. Саме в Чехії методом ЭКО була зачата перша дитина в Східній Європі. Відсоток успішних вагітностей у Чехії, як правило, на 5-10 пунктів вищий, ніж, скажімо, у Німеччині.
Ще одним підтвердженням високого визнання чеської репродуктології в професійному співтоваристві став той факт, що саме лабораторії Imalab, що входить до складу лікувального комплексу клініки «Злін», було надане право проводити тест пренатальної діагностики Maternit21 Plus, причому як єдиній лабораторії в Європі. Тест було введено у клінічну практику тільки в 2012 році, він дозволяє вже на 10 тижні вагітності за загальним аналізом крові з повною вірогідністю визначити наявність у плода найпоширеніших генетичних захворювань – синдрому Дауна, синдрому Едвардса й синдрому Патау.
Висока результативність і якість лікування приваблює в країну чимало пацієнтів із усього світу, у тому числі з України й Росії. Тому важливе значення має факт подолання мовного бар'єра. Персонал більшості чеських клінік володіє кількома іноземними мовами, і для кожного пацієнта підбирається лікар, для спілкування з яким не потрібен сторонній посередник-перекладач. Адже коли йдеться про лікування, тим більше про таку делікатну сферу, як питання безплідності, клієнти бажають бути на 100 відсотків упевненими, що розмовляють із лікарем однією мовою й повністю розуміють його рекомендації.
Одним із важливих аргументів на користь лікування безплідності за кордоном є гарантія конфіденційності. Люди намагаються не афішувати факт застосування допоміжних репродуктивних технологій, особливо якщо йдеться про програми донорства яйцеклітин і сперматозоїдів. Для багатьох пар це єдиний шанс отримати довгоочікувану дитину, і їм хочеться мати впевненість у тому, що вони одержать якісний генетичний матеріал, і в тому, що медична таємниця буде свято дотримана.
Зберегти таємницю зачаття маляти від знайомих і колег, якщо лікування проводиться вдома, нелегко, адже жінці доводиться проходити непрості медичні маніпуляції, здавати аналізи, відпрошуватися з роботи. А інформація про те, що дитина «привезена» з відпочинку, із закордонної поїздки, сприймається як щось абсолютно природнє. Тим більше, що максимальний період лікування становить 21 день – класичний строк для традиційного перебування в санаторії. Вернувшись з відпочинку, тільки Ви будете вирішувати, яку інформацію варто розголошувати, а яку назавжди зберегти в таємниці.
Можливості чеської репродуктології були представлені на останньому туристичному салоні UITT 2013. У рамках офіційної експозиції Чеської Республіки на стенді CzechTourism вже не вперше взяла участь Клініка репродуктивної медицини й гінекології «Злін», яка понад 10 років надає комплексні послуги в галузі допоміжної репродукції, гінекології, андрології й ембріології. 

За інф. Представництва CzechTourism в Україні