Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Ремінісценції золотої епохи чеських курортів в оздоровницях містечка Бєлоград


Високогірний курорт Бєлоград розпочне сезон хепенінгом «Золота ера курортів». Згідно з драматургією святкувань 25 травня усе містечко перенесеться в часи столітньої давнини. Адже саме початок двадцятого століття вважається найвищим розквітом курортного відпочинку в цьому регіоні.
Костюмоване дійство, учасниками якого можуть статі всі охочі, навіє солодкий спогад про епоху нестримного авантюризму. Тож не забудьте про відповідний дрес-код, приміром, для образу елегантного мафіозі чи принадливих танцівниць чарльстону та канкану.
Найважливіше багатство цього курорту – значні поклади торфу, завдяки чому з’явилися Анненські торф'яні оздоровниці. Своє ім'я вони одержали на честь пруської принцеси, яка експериментувала з лікувальними властивостями торфу. Сьогодні тут успішно лікуються дорослі й діти з порушеннями опорно-рухового апарату, а також із неврологічними, гінекологічними й шкірними захворюваннями.
Про якість місцевих санаторіїв свідчить і те, що вперше в Європі вони одержали сертифікат якості EUROSPA med, надаваний Європейським Союзом курортів у Брюсселі. Отже, у Вас є впевненість у тому, що Ви одержите найкращий догляд в унікальній атмосфері спокою й комфорту. Санаторії Бєлограду протягом тривалого часу спеціалізуються на лікуванні дітей із захворюваннями опорно-рухового апарата з використанням спеціальних методів: сенсомоторна стимуляція Войта, метод рефлексотерапії, дихальні вправи і йога.
Тут же пропонуються справжні велнес-делікатеси. Побалуйте себе, наприклад, орієнтальними процедурами, призначеними й для індонезійської принцеси. Для догляду за шкірою тіла й обличчя тут використовується косметика зі вмістом чистого 24-каратного золота або натурального кав'яру. Просто на сьомому небі Ви опинитеся під час масажу гарячим шоколадом або золотою пудрою.

За інф. Представництва CzechTourism в Україні