Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Шумавські лазнє – новий спа-велнес-курорт у Чехії


У екологічно незайманому регіоні Чеської Республіки – Шумаві, на схилах Кашперських гір, початком 2013 року виник новий курорт Шумавське лазнє. Кліматичні умови в Кашперських горах цілком прирівнюються до умов відомих німецьких курортів у баварській частині Богемського лісу.
Високотехнологічний бальнеокомплекс Kur und Spa ParkHotel Tosch, що розташувався на площі 320 квадратних метрів, повністю орієнтований на натуральні рослинні інгредієнти й процедури, включаючи трав'яні ванни, трав'яну пару, обгортання і масажі. Усі продукти, що використовуються в спа-процедурах, походять з навколишніх лісів та приватних пасовиськ. Крім того, до природних багатств Шумави належать місцеві торф і глина.
Родзинкою курортної терапії Шумавських Лазнів можна, поза сумнівом, назвати спелеотерапію. Цю послугу курорт надає в абсолютно унікальному власному печерному комплексі площею 140 м, що був побудований близько 1680 року й раніше використовувався як броварня. Спелеотерапія має позитивний вплив на організм у випадку захворювань верхніх дихальних шляхів і в цілому сприяє покращенню сну, опірності стресам й загальному зміцненню організму. А ще у самій печері вивергається джерело Св. Варвари, що використовується для гідротерапевтичних процедур. 
Не останню роль в оздоровленні відіграє й естетична складова – розташування закладу в околицях легендарного Кашперського замку, мальовничий англійський парк із виглядом на віковічні ліси Шумави, оригінальні розписи стін готельного комплексу й концептуально декоровані склепіння спелеозалів дарують незвичайні враження. Розмаїта пропозиція Шумавських лазнів може задовольнити найвибагливіших клієнтів.

За інф. Представництва CzechTourism в Україні