Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

ЧЕХІЯ: Прага упритул наблизилася до світової десятки конгресових дестинацій


За спостереженнями фахівців, чеський столичний орган з підтримки ділового туризму Prague Convention Bureau перебуває за два кроки від досягнення своїх амбітних цілей – у 2015 році побачити Прагу в десятці світових конгрес-дестинацій, а в 2020 – серед п'ятьох лідерів у сфері MICE.
Чеська столиця робить значний стрибок в діловому ТОПі вже другий рік поспіль, чому вона не в останню чергу завдячує стратегічним крокам Prague Convention Bureau та його тісній співпраці з керівництвом міста. У 2011 році Прага з 19-го місця перемістилася на 14-те, а в минулому році вже здобула 11-те місце.
Нинішній рік демонструє не менш обнадійливу динаміку. У першому кварталі 2013 року, за статистикою Prague Convention Bureau, у Празі було проведено 266 акцій. Найжвавішим із перших трьох місяців нинішнього року став березень, коли у Празі відбулися 103 ділові події. Найчисельнішими типами заходів за статистикою виступають корпоративні конференції та наради (78%), друге місце посідають ділові зустрічі (16,5%), а от мотиваційні поїздки для співробітників (incentive) обіймають лише 1,5% ринку, такий же показник зафіксовано для виставкових заходів. Середня тривалість ділових акцій становить 1,96 дня.