Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Карловарський гранд-готель Pupp репрезентував новий спа-центр


У квітні 2013 року щойно збудований Королівський спа-центр при старовинному гранд-готелі Pupp у Карлових Варах привітав перших відвідувачів.
Новий комплекс футуристичного вигляду запрошує на п’ятизіркові спа та велнес програми, а також лікувальні поцедури. У розпорядженні усіх гостей Pupp відтепер критий басейн, сауна, парна,сучасний фітнес-центр, соляна печера. Родзинкаспа-центру – фірмові вишукані«закутки для двох» із джакузі, що гарантують приватність та романтичну атмосферу.
Просторі зали бальнеотерапії пропонують як низку класичних курортних процедур із використанням природного багатства Карлових Вар, так і ультрасучасні методи оздоровлення, схуднення та омолодження, що відповідають останнім тенденціям у галузі.
Для спа-центру під назвою Pupp Royal Spa було виокремлено місце у задній частині історичного готельного двору. Архітектурна студія Каама під керівництвом Карела Мразека запропонувала ультрамодерний дизайн, маючи на меті зіграти на контрасті з бароковою пишністю старовинного готелю. Унікальний вибір сучасних матеріалів, кольорів та освітлення мають сприяти максимальній релаксації гостей закладу.

За інф. Представництва CzechTourism в Україні