Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

ЧЕХІЯ: Курорт Лугачовіце виходить назустріч новим клієнтам


До початку нинішнього сезону курорт Лугачовіце провів планову модернізацію багатьох своїх потужностей. У зв'язку зі зростанням попиту на відпочинок із дітьми дочекалася реконструкції й Дитяча клініка Miramonti (збудована ще у 1927 році, набула класу тризіркового готелю), а також сімейний пансіонат.
Було відремонтовано номерний фонд, переобладнано ресторан, приміщення загального користування і частину потужностей медичного сектора. Для максимального комфорту клієнтів запроваджено Wi-Fi на всій території закладу, а кімнати для малолітніх пацієнтів у супроводі батьків обладнано сучасними телевізорами.
Враховуючи те, що більшість клієнтів звертаються з метою лікування дихальних шляхів (астма, алергія, бронхіт), у номерах відмовилися від килимового покриття.
Подібні модифікації було зроблено також у 15 номерах сімейного пансіонату, розташованого неподалік від Дитячої клініки Miramonti.
Реконструкція була розпочата 1 листопада 2012 року, а завершена наприкінці лютого 2013 року. Загальний бюджет проекту склав близько $800 тисяч.
Індикації до курортного лікування
У Лугачовіцях дорослі лікують передусім захворювання органів дихання, опорно-рухового апарату, шлунково-кишкові та метаболічні розлади (цукровий діабет), серцево-судинні та онкологічні хвороби.
У дітей – це захворювання дихальних шляхів, ожиріння, розлади шлунково-кишкового тракту, шкірні та онкологічні хвороби. Відтепер курортне лікування показане для дітей від 1,5 років у супроводі дорослих.

За інф. Представництва CzechTourism в Україні