Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

У КИЄВІ пройшли «Італійські дні в Україні - 2013»


З нагоди національного свята – Дня Італійської Республіки (2 червня), Торгово-промислова палата Італії в Україні (ЧЧІПУ) вже традиційно організувала «Італійські Дні в Україні», метою заходу було представлення бренду «Made in Italy», демонструючи досконалу якість, завдяки якій Італія відома в усьому світі та створення необхідних умов для виходу італійських підприємств на український ринок.
Італійські дні в Україні представляли основні галузі, в яких Італія є світовим лідером: мода, еногастрономія, технології, дизайн, туризм, мистецтво.
В рамках «Днів Італії 2013» були представлені три проекти ЧЧІПУ: “ФУДІТАЛІЯ”, “КЛУБ ІТАЛІЯ” та “АГРОІТАЛІЯ”, що реалізуються в галузях “ІЖА & НАПОЇ”, “ТУРИЗМ” та СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО.
Також були проведені інші заходи: Виставка Італійських Шедеврів, Презентація інвестиційного потенціалу України для італійських компаній, Презентація проектів Торгівельної палати Італії в Україні під час виставки, Парад Італійського Автомобільного дизайну.
В п’ятницю – 31 травня у Києві в готелі «Братислава» відбулася презентація України для 60 італійських підприємців за участю Надзвичайного та Повноважного посла Італійської Республіки в Україні пана Фабріціо Романо та директора департаменту міжнародних клієнтів УНІКРЕДІТ БАНКУ - Роберто Поляка.
В суботу, 1 червня, в Українському домі відбулася прес-конференція з більш ніж 50-ма представниками українських та італійських ЗМІ за участю: Посла Італійської Республіки в Україні - Фабріціо Романо, Президента Торгової палати Італії в Україні -  Мауріціо Карневале, Керівника управління культури КМДА - Світлани Зоріної, Директора департаменту транспорту КМДА – Євгена Водовозова, Керівника департаменту міжнародних клієнтів УНІКРЕДІТ БАНКУ - Роберто Поляка.

1-2 червня в Українському домі пройшла Виставка Італійських Шедеврів, на якій були представлені:
- ретельно обрані високоякісні продукти італійської кухні (кава SANTACRUZ, макаронні вироби CASTIGLIONE та PALLAGANESE, прошутто SAN DANIELE, VALDRAGONE, ковбасні вироби ARMINI та BENESE, вина TEO COSTA, SAIAGRICOLA, CARTENY, хлібні та кондитерські вироби NONNA LUCIA, пармезан MONCHIO, бальзамічний оцет MUSSINI, соуси LA FAVORITA, екслюзивне пиво MEMO),
- дизайн (виставка ювелірних виробів та коштовностей компанії ІPPOCAMPO, тканини та текстиль від компанії FILITEXIL)
- італійські технології (в автобудівельній галузі марка DEL GROSSO,  для лакофарбової промисловості марка ZETAGI, віконні та сходові конструкції MILLONE),
- виставка ювелірних коштовності, кожен регіон Італії окремо представив свій туристичний потенціал. На виставці були представлені такі шедеври італійської кухні ( кава, пасти, прошутто, ковбасні вироби, вина, хлібні та кондитерські вироби, пармезан, бальзамічний оцет, соуси, екслюзивне пиво).
Пізніше відбулося відкриття “Академії Варре”, - території під керівництвом італійського митця Вітторіо Варре, що проходила протягом двох днів виставки. У заході взяли участь діти - учні мистецьких шкіл, що пройшли відбір, організований керівниками їхніх навчальних закладів, які разом з художником створили 4 колективні картини. Кошти, виручені від продажу цих творів, були передані на благодійні цілі.
О 20.00 відбувся концерт, в якому взяли участь італійські артисти та творчі колективи, організовавши справжній вечір в стилі «Made in Italy». Серед інших в концерті взяли участь Матч Пойнт та саксофоніст Джорджіо Порфіріо.

В неділю, 2 червня, в День Італійської Республіки, об 11 годині відбувся ПАРАД ІТАЛІЙСЬКОГО АВТОМОБІЛЬНОГО ДИЗАЙНУ. По Хрещатику проїхали численні автомобілі таких брендів як: Феррарі, Мазераті, Ламборґіні та Дукаті. Також зібралися машини клубу власників Альфа Ромео та Фіат 500. Загальна кількість учасників параду була біля 30 машин. Парад відривала «Вантажівка року» ІВЕКО, спеціально обладнана під сцену, на якій під час параду відбувся мобільний фестиваль італійської музики.
Головним партнером «Днів Італії-2013» виступив УНІКРЕДІТ БАНК, партнерами були: Ferrero, Salini, Міжнародні Авіалінії України та ІВЕКО, інформаційним спонсором – Пресском.