Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

UITT 2015: АКЦЕНТ НА ВНУТРІШНЬОМУ ТА ЕКОЛОГІЧНОМУ ТУРИЗМІ


 

Екотуризм та подорожі по Україні – це дві великі теми 21-ї Міжнародної виставки UITT 2015 «Україна - подорожі та туризм», що відбудеться в Києві 25-27 березня 2015 року. Організатори - ДП «Прем'єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія). Місце проведення - Міжнародний виставковий центр, Броварський пр., 15 (метро «Лівобережна»).
UITT - це головна міжнародна виставка в Україні, яка відображає загальну картину сучасного туристичного ринку. Участь у виставці вже підтвердили національні туристичні організації та представники туристичного бізнесу: Болгарії, Грузії, Домініканської Республіки, Ірану, Іспанії, Ізраїлю, Кіпру, Куби, Литви, Республіки Мальдіви, Словенії, Таїланду, Тунісу, Туреччини, Угорщини, України, Хорватії та інші.
«Україна багата мальовничими місцями, старовинними замками, чудовими парками, історичними пам'ятками. Ми прагнемо привернути увагу до кожного з них для збільшення туристичного потенціалу нашої країни, розвитку її внутрішнього туристичного ринку», - підкреслює Катерина Ємцева, керівник Міжнародної виставки UITT 2015 «Україна - подорожі та туризм».
«Мандруй Україною разом з UITT» - новий соціальний проект, який організатори головною весняної виставки туристичного ринку запустили разом з адміністраціями областей країни. На сайті виставки будуть зібрані нові та популярні внутрішні туристичні маршрути, контакти готелів, пансіонатів, сільських садиб, екскурсійних бюро, ресторанів, кафе та інші корисні для мандрівників факти.
Вперше на виставці буде представлена спеціальна експозиція «Екотуризм в Україні». Її організовують національні природні парки України з ініціативи Української асоціації активного та екологічного туризму та за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. Тема експозиції – еко- та пригодницькі тури, майстер-класи та презентації кожного з парків, дегустації регіональних продуктів.
«Екотуризм сприяє розвитку регіонів, забезпечує створення нових робочих місць, направляє соціально-економічний розвиток в нове позитивне, екологічно виважене русло, одночасно об'єднуючи місцеві громади по всій Україні», - зазначає міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко.
В рамках підтримки внутрішнього туризму UITT 2015 стала партнером першого Національного конкурсу лідерів активного та екологічного туризму України. Організатори конкурсу визначать кращі компанії, що працюють в секторах молодіжного та дитячого активного відпочинку, проекти екотуризму та інвестиційні.

Франчайзинг на UITT 2015
Франчайзинг як бізнес-модель довів свою ефективність під час кризи. Тому організатори виставки продовжують допомагати експонентам та гостям виставки в налагодженні бізнес-контактів в рамках програми «Франчайзинг на UITT». Турагентства, що перевели свій бізнес в інші регіони, воліють не починати заново розвиток власного бренду, обираючи перевірені бренди-франшизи від великих операторів і мереж. Це дозволяє зберегти незалежність бізнесу і отримати потужну підтримку бренду, в тому числі рекламну, в загальнонаціональному масштабі, автоматизацію роботи, якісний продукт, акції та бонусні програми, юридичну допомогу та програми розвитку персоналу.

Програма гостьової участі WildCard
Програма гостьової участі WildCard в рамках UITT допоможе розширенню географії виїзного туристичного ринку України. Її мета - сприяти новим та перспективним туристичним регіонам вийти на ринок подорожей в Україні та презентувати власні можливості аудиторії професіоналів туристичної сфери. Національні та регіональні туристичні адміністрації будь-якої країни або регіону, які раніше не брали участі в UITT, можуть отримати на виставці повноцінний стенд та повний промо-пакет.

Біржа праці UITT'2015
Минулий рік був не простим для українського туризму. Час змін став випробуванням ринку на міцність. Тому перша туристична «Біржа праці» на осінньому турсалоні виявилася вельми популярною у аудиторії: близько 100 резюме та більше 40 вакансій для фахівців ринку подорожей і туризму за три дні.
У 2015 році сервіс «Біржа праці» розширює функції і виходить в онлайн. Анкети і вакансії розміщуватимуться просто на сайті. А 25-27 березня, під час найбільшої виставки туристичного ринку України, біржа «вийде в люди». Потенційні роботодавці та працівники зможуть зустрітися лицем до лиця і оцінити майбутнього партнера «у справі». Організатори готові забезпечити всім учасникам максимально комфортні умови спілкування та отримання необхідної інформації.
21-а Міжнародна виставка UITT 2015 «Україна - подорожі та туризм» відбудеться в Києві 25-27 березня 2015 року.