Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Так по чьей наводке обыскали дом главы Госавиаслужбы?


 

Так по чьей наводке обыскали дом главы Госавиаслужбы? Этот вопрос интересует туристическую и авиационнуюобщественность в нашей стране. Адвокат авиакомпании "Атласджет Украина" Андрей Гук  попытался объяснить в соцсетях скандальную ситуацию. Мы приводим текст с его странички в фейсбук:

Атласджет Україна не є єдиним ініціатором кримінальних проваджень, які призвели до обшуків в Державіаслужбі та будинку її Голови.
Нижче - лист від слідчого управління, у якому вказано, що первісна заява була КОЛЕКТИВНОЮ і заявників є кілька.
Також окремо зауважую, що Атласджет Україна не повідомляла правоохоронні органи про підроблення документів та корупцію, так як Атласджет Україна не має жодних підстав для таких тверджень.
Заява Атласджет Україна стосувалась перевищення службових повноважень та зловживання владою і не містила фактів підроблення документів чи корупції. Основне мотивування заяви Атлсджет Україна - невиконання порядку 245 та не оформлення прав на повітряні лінії, а також перевищення владних повноважень при наданні дозволів на систематичні чартери.
Тому просимо не повязувати слідчі дії, які сьогодні відбулись саме з заявою Атласджет Україна чи лише з такою заявою.
UPD обшук був в межах іншого провадження, яке здійснюється по заявах двох авіакомпаній. Але суть та сама, як викладено вище.