Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Львів здобув право на проведення Літньої зустрічі центральноєвропейського регіону ІККА у 2017 році


 

У серпні 2017 року у Львові відбудеться літня зустріч центральноєвропейського регіону ІККА.  ІККА це найбільш важлива асоціація конференц-індустрії, членом якої із 2014 року є і місто Львів.
Очікується, що подію відвідають близько 70 членів організації з 17 країн світу, зокрема представники конференц-бюро, туристичного бізнесу та професійних асоціацій Австрії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Польщі, Швеції тощо. Тож для міста Львова це чудова можливість продемонструвати європейським колегам потенціал Львова у сфері індустрії ділової гостинності, а також перейняти найкращий досвід своїх партнерів.
За словами Анни Гурської, голови центральноєвропейського регіону ІККА: “Львів це не тільки нова та багатообіцяюча дестинація, проте й активний учасник ІККА з самого початку членства в організації. Тому місто заслуговує на шанс показати свій величезний потенціал усім членам регіону”.
Проведення літньої зустрічі центральноєвропейського регіону ІККА у Львові матиме значний вплив на розвиток індустрії ділової гостинності не лише у місті, а й Україні.
ІККА (англ. ICCA – International Congress and Convention Association) - Міжнародна асоціація конгресів та конференцій, яка є провідним гравцем на ринку організації міжнародних подій. Нагадуємо, що Lviv Convention Bureau стало членом ІККА у 2014 році та є єдиним членом асоціації з України.