Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Эпическая битва за аэропорт «Борисполь»


 

20 листопада Окружний адміністративний суд Києва розгляне клопотання про забезпечення адміністративного позову, що має на меті заблокувати проведення кадрового конкурсу на керівника аеропорту «Бориспіль»
Позов подав чинний виконуючий обов’язки генерального директора ДП «МА «Бориспіль» Євгеній Дихне, що приймав участь у кадровому конкурсі, але не пройшов до наступного етапу. Відтак, Євгеній Дихне намагається оскаржити сам факт оголошення конкурсу, ніби то через те, що посада генерального директора не вакантна, оскільки він виконує цю роботу. Він також подав клопотання про вжиття заходів забезпечення позову, щоб унеможливити проведення засідання комітету з призначень Мінекономрозвитку, яке заплановане на 24 листопада.
На переконання Міністерства інфраструктури позов є безпідставним, і буде оскаржений у судовому порядку. На попереднє засідання міністерство готує заперечення на клопотання та заперечення на адміністративний позов.
Міністерство наголошує, що конкурс проводився з дотриманням усіх процедур та законодавства, зокрема постанови Кабміну №777. Крім того, Євгеній Дихне був призначений виконуючим обов’язки генерального директора аеропорту на період до прийняття відповідного рішення міністерством. Викликає також здивування той факт, що нібито незаконність оголошення конкурсу не завадила пану Дихне брати в ньому участь, а свій позов він подав лише після того, як його конкурсна пропозиція була відхилена комісією.
Через це відомство вважає подання позову спробою тиску на конкурсну комісію та маніпулювання процесом прозорого призначення керівника державного підприємства.