Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) є першим регіональним фондом прямих інвестицій в Україні та Молдові


 Прихід на український ринок значної кількості дуже спроможних і добре навчених людей допоможе підняти конкурентоспроможність цілого регіону. Чим більшою буде кількість таких людей, тим більшою буде імовірність успіху. Ділові, економічні, інституційні, зрештою, політичні зміни в Україні прискоряться за наявності критичної маси добре підготовлених лідерів з практичним досвідом роботи в демократичних країнах з розвиненою ринковою економікою, які готові присвятити себе роботі задля реалізації таких змін.
Саме тому ми запрошуємо тих, хто готовий прийняти виклик і стати учасником однієї з кращих 50 програм MBA у США до участі у Програмі SEED Grant WNISEF. Мета цієї програми – знявши або знівелювавши фінансові перешкоди, відкрити доступ молодим талановитим менеджерам з України до кращих знань в діловій сфері у США за умови готовності стипендіатів повернутися після навчання на батьківщину і інвестувати свої таланти у свою рідну країну. Ми надаємо стипендії тим вихідцям з України, кого вже зарахували на одну з 50 кращих програм MBA. Кандидати мають право на отримання SEED Grant, якщо вони погоджуються повернутися після навчання в Україну, щоб жити та працювати тут щонайменше на 3 роки, інвестуючи свої знання, вміння та навички у трансформацію своєї країни.
Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) є першим регіональним фондом прямих інвестицій в Україні та Молдові. WNISEF успішно інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в регіоні протягом 20 років.
У першій половині 2014 року WNISEF завершив свою комерційну інвестиційну діяльність і спрямував наявні кошти на просування політики та практик, які підтримують розвиток приватного сектора. Основні напрямки діяльності Фонду включають економічне лідерство, місцевий економічний розвиток, соціальні інвестиції та просування експорту.Програма SEED Grant фінансується та управляється Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).