Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

ЧЕХІЯ: У 1-му кварталі 2013 року Україна продемонструвала найкращу динаміку зростання турпотоку


За даними Чеського статистичного управління до Чехії в 1-му кварталі нинішнього року прибуло в цілому 1,3 млн. іноземних туристів, що на 3% більше, ніж у минулому році.
У перші три місяці 2013 року іноземні туристи провели в країні загалом 4,1 млн. ночей. Кількість ночівель збільшилася на 4,2 % і зростала швидше, ніж кількість прибуттів.
Подовження середньої тривалості перебування є дещо незвичним, оскільки в останні роки зазвичай панує протилежна тенденція. У цьому випадку, швидке зростання ночівель чітко відображає зростання інтересу туристів з Росії, - пояснив тенденцію генеральний директор Національного туристичного управління CzechTourism Ростислав Вондрушка. Російські туристи в Чехії затримуються в середньому на два дні довше, ніж інші іноземні туристи – це 5,15 ночей за приїзд.
Незмінно впродовж декількох років позитивні показники демонструє український ринок – динаміка приросту турпотоку в обсязі 14,8% є найвищою серед 12 головних ресурсних країн, - коментує директор українського представництва Анна Бірковська. Загалом Україна зараз перебуває на 12-му місці серед постачальників туристів до Чехії з цифрою 26 557 осіб, а за сукупною кількістю ночівель замикає чільну десятку (88 445 ночей).
Крім України, в першому кварталі також виріс потік відвідувачів з Росії, Китаю, Німеччини, Данії, Швейцарії, США, Бразилії та Ізраїлю. Зниження було зафіксовано з боку країн з проблемними економіками, таких як Італія, Іспанія, Португалія, а також з Японії та Словенії.

За інф. Представництва CzechTourism в Україні