Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

В «Борисполе» – новый и.о. гендиректора


Згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 24.07.2013 року № 222-о виконуючим обов’язки генерального директора Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» призначено Олексія Кочанова.
Попередній Генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Антон Волов переведений для подальшої роботи у Міністерстві інфраструктури України.
Олексій Кочанов – компетентний фахівець, досвід роботи якого в авіаційній галузі складає понад 15 років.
До цього часу три роки працював директором ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса», де зарекомендував себе як ефективний менеджер. За цей період аеропорт «Одеса» організував співпрацю з тринадцятьма міжнародними авіакомпаніями та суттєво збільшив пасажиропотік (з 707 тис. у 2010 році до 908 тис. у 2012. За прогнозними даними, у 2013 році - більше 1 млн). Зокрема в першій половині 2013 року МА «Одеса» увійшов до трійки лідерів українських аеропортів за зростанням пасажиропотоку +19,4% порівняно з відповідним періодом минулого року.
Довідка: Кочанов Олексій Іванович народився 18 жовтня 1972 року в м. Уральськ, Казахської РСР у сім’ї службовців.
У 1995 році закінчив економічній факультет Київського міжнародного університету інженерів Цивільної Авіації за спеціальністю «інженер-економіст (маркетолог)». Підвищував кваліфікацію на курсах міжнародних організацій цивільної авіації, зокрема, на курсах IATA (Швейцарія, Чехія) та компанії AirbusIndustry (Франція).
Трудову діяльність розпочав у 1995 році в Державній авіаційній адміністрації України як інженер першої категорії.
З 1996 по 2007 рік обіймав і керівні посади на підприємствах цивільної авіації України.
З 2008 по 2010 рік займався реалізацією інфраструктурних проектів, у тому числі в авіаційній галузі.
У 2010 році очолив ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса».
Є членом Європейської ради аеропортів (AirportsCouncilInternational).

Фото c сайта: kbp.aero