Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

КИЇВ: ILLARIA заспівала нові пісні


Напередодні річниці Києва, в ресторані-клубі «Толстой» відбувся акустичний концерт ILLARIA. Як і було заявлено концерт був повен сюрпризів.
До початку виступу для занурення в ретро-атмосферу гості мали змогу познайомитись з фрагментом картинної експозиції від галереї «Гама», яка презентувала картини відомих художників Києва. Міні екскурсію вуличками Києва «провела» Олійник Олена – мистецтвознавець галереї. Окрему увагу привертали гості, як прийшли у капелюшках, згідно з запропонованим дрес-кодом.
Сама співачка та її група також втілили ідею міського шику цими аксесуарами.
ILLARIA заспівала нові пісні, презентувала нову акустичну англомовну версію «Не відпускай» («Never let go») разом з хрещеним батьком цієї композиції – аранжувальником Іваном Розіним, лідером групи «Guash».
Прозвучало дивовижне блюзове виконання «Києве мій», «Спить Борисфен», а в якості присвяти київському зоопарку оригінальна кавер-версія відомої пісня Торі Амос «Mr Zebra». Та й сама кількість пісень була варта подиву – вісімнадцять мелодій пролунало протягом двох годин. Підтримати співачку прийшли її батьки, і саме їм вона присвятила «Колискову» (мамі) та веснянка грецькою (татові), чим розчулила їх до сліз. ILLARIA розповіла легенду про Андріївську церкву, завершивши свою оповідь утаємниченим одкровенням. Друга частина концерту була настільки запальна, що відому «Країну мрій» виконували всією концертною залою.
А на «Кам’яній горі» співачка скинула підбори, та виконувала неймовірні елементи буковинського весільного танцю.
Перед фінальною стала відома пісня Проні Прокопівни «Я люблю та не знаю спокою» з улюбленого всіма киянами кінофільму «За двома зайцями». Парою до цієї сценки мав бути Вадим Красноокий, правда згідно з класикою цього жанру він не прийшов як справжній Голохвастов. Але ILLARIA на нього не образилась і в якості «помсти» фінальною була «Відьма».
Та одразу піти зі сцени по завершенню програми співачці не вдалось. Розігріта публіка потребувала заспівати ще й ще. Тому на біс ILLARIA акапельно заспівала улюблений всіма лемківський наспів «Ой верше, мій верше» і закликала: «Нумо святкувати день міста прямо зараз!».