Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

З 9 по 10 жовтня у Києві відбувся Національний туристичний форум – НТФ 2012 (осінь), який став правонаступником Українського туристичного форуму (УТФ) – туристичної виставки, що проводилась двічі на рік, починаючи з весни 2008 року. В урочистій церемонії відкриття Національного туристичного форуму взяли участь Олена Шаповалова, голова Державного агентства України з туризму та курортів; Енцо Даміані, керівник проектів місцевого та регіонального розвитку Представництва Європейської комісії в Україні; Гіоргі Закарашвілі, Тимчасовий Повірений у справах Посольства Грузії в Україні; Соня Крайчова, Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні та Керівник Торговоекономічного відділу секретар Посольства Словацької Республіки в Україні; Ян Ербен, Перший секретар Посольства Чеської Республіки в Україні та Керівник Торговоекономічного відділу Посольства Чеської Республіки в Україні; Берат Йилдиз, аташе з питань культури та інформації Посольства Республіки Туреччина в Україні; Надія Радіоненко, начальник Управління туризму Львівської міської ради; Євген Ганганов, заступник начальника управління туризму Київської міської державної адміністрації; Павло Філімонов, начальник відділу розвитку туристичної інфраструктури та іміджевих проектів Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради; Талія Валетова, директор комунального підприємства «Туристичний інформаційний центр міста Донецька»; Матіас Брандт, директор проекту GIZ «Консультування й створення потужностей для Євро2012»; Йосип Андрик, президент Асоціації лідерів турбізнесу України (АЛТУ); Аркадій Маслов, директор виставкової компанії «АлтуЕкспо» та представники провідних туроператорів – членів АЛТУ.
Щоб підтримати позитивний імпульс, який одержала Україна після успішного проведення Євро 2012, організатори змінили формат добре знаного у туристичних колах Форуму. Як зазначив президент АЛТУ, Йосип Андрик на відкритті НТФ 2012 (осінь): «Національний туристичний форум – це не просто гучна назва. Це – нова філософія, за якою саме всебічному розвитку в’їзного і внутрішнього туризму надається першочергове значення».
Враховуючи необхідність активізації розвитку внутрішнього і в’їзного туризму в Україні та з метою узагальнення позитивного досвіду, набутого під час забезпечення туристичного супроводу вболівальників та гостей ЄВРО 2012, організатори передбачили для приймаючих міст ЄВРО2012 – Києва, Донецька, Львова і Харкова участь у формі стендів, які забезпечуються організаторами НТФ 2012 (осінь). Крім того, в рамках Форуму пройшла низка круглих столів і семінарів, присвячених розвитку внутрішнього і в’їзного туризму.
Так, відбулися круглі столи Держтуризмкурорту та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ: «Розвиток готельного сектору та шляхи збільшення попиту на послуги розміщення після проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу» і «Питання створення системних умов для формування і просування Національного туристичного продукту на внутрішньому та міжнародному ринках». Також пройшов спільний круглий стіл Держтуризмкурорту та Європейської комісії: «Перспективи залучення європейської допомоги для розвитку туризму в Україні». У зазначених круглих столах взяли участь представники місцевого самоврядування, суб’єктів туристичної діяльності, українських та міжнародних експертів сфери туризму.
Загалом, в рамках НТФ 2012 (осінь) відбулось понад 400 годин семінарів, тренінгів, конференцій. Форум відвідало понад 6 тисяч представників туроператорів і турагентів та 120 учасників, зокрема, Національні туристичні офіси, Посольства, туроператори, готельєри, авіакомпанії.

ДОВІДКА
Національний туристичний форум (НТФ) – це проект Асоціації лідерів турбізнесу України та виставкової компанії «АлтуЕкспо». НТФ – виключно професійний захід з насиченою діловою програмою.
Традиційно в рамках Форуму започатковуються проекти, що сприяють побудові в Україні цивілізованого туристичного ринку – програма «Знак Якості АЛТУ», добровільне страхування відповідальності суб’єктів туристичної діяльності, «Кодекс ділової практики та професійної етики» тощо.
Свого часу у Форумі брали участь національні туристичні представництва Домініканської Республіки, Індонезії, Литви, Об’єднаних Арабських Еміратів, Польщі, Сінгапуру, Туреччини, Угорщини, Надзвичайні та Повноважні Посли Естонії, Греції, Іспанії, Македонії, Німеччини, Туреччини, Словенії, Угорщини.

 

назад >>>