Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

За даними Управління туризму КМДА, сьогодні у столиці працює понад 2,5 тис. туристичних підприємств різної форми власності, що складає біля 30% від загальної кількості туристичних підприємств України.
За попередніми підрахунками, протягом 2012 року в готелях міста мешкало понад 1,5 млн. туристів, усього скористалось послугами туристичної інфраструктури 2,8 млн. туристів (для порівняння, 2011 року мешкало 1,1 млн. чол, скористалось послугами — 2,0 млн. чол.). Лише за період проведення матчів Євро-2012 у закладах розміщення м. Києва мешкали туристи зі 139 країн світу.
Сьогодні в Києві діє 167 закладів розміщення загальною місткістю більше 10 тис. номерів. З них 122 класифікуються як готелі, їхня місткість складає 9422 номери.
2013 року заплановано введення в експлуатацію ще 4 готелів різних категорій комфортності, за рахунок яких номерний фонд столиці збільшиться на 677 номерів.
Порівнюючи статистичні спостереження готельного господарства за останні 5 років, просліджується позитивна динаміка росту всіх фінансово — економічних показників. Так, коефіцієнт завантаженості зріс на 40%, кількість іноземців, що відвідують Київ збільшується щорічно на 3-5%, загальний обсяг доходів готелів та відповідно надходження платежів до бюджетів усіх рівнів стабільно зростають в середньому на 10%.
 

назад >>>