Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Лариса ПОЛЯНСЬКА, заступник директора Travelport в Україні

Travelport — це міжнародна корпорація, яка володіє двома з 4х наявних у світі GDS, а саме: Galileo та Worldspan. Сьогодні Travelport пропонує своїм партнерам технологічні рішення, які не мають аналогів у світі та створені для успішного ведення бізнесу з продажу авіа-перельотів. Ці продукти дозволяють оптимізувати працю менеджера по авіа-продажу, скоротити час на обслуговування клієнтів, а відтак поліпшити сервіс агентства, прямим наслідком чого є підвищення конкурентноздатності туристичної компанії на ринку.

Smartpoint App створений для успіху агентств
Корпорація Travelport створила насправді унікальний продукт Smartpoint App™, який доповнює технологічні рішення Galileo динамічно інтерактивною технологією, що збільшує ефективність роботи туристичних компаній при обслуговуванні клієнтів. Результати досліджень красномовні: завдяки застосуванню Smartpoint App™ бронювання можна створити на 50% швидше.
З використанням Smartpoint App™ пошук кращого тарифу та запит місць займає на 55% менше часу. Для пошуку низьких тарифів, бронювання та управління чергами використовується комбінація криптичних команд, функції «point and click» та графічно спливаючих вікон.
Робочий процес агента оптимізується протягом лічених хвилин.
Завдяки значному скороченню кількості натиснень клавіш під час пошуку та бронювання маршрутів, Smartpoint App™ підсилює функціонал системи.
Smartpoint App™ значно прискорює роботу і скорочує час на вивчення форматів Galileo користувачами інших GDS.
Експерти характеризують Smartpoint App™ як продукт високої наукоємності та новизни, який забезпечує зниження собівартості послуг із бронювання та продажу авіаперевезень. Нова форма організації процесу бронювання та продажу широко поширилась у світі. Більш ніж в 50 країнах туристичні компанії успішно використовують функціонал Smartpoint App ™, скорочуючи час на обробку запитів своїх клієнтів і підвищуючи рівень сервісу.

Galileoterminal – новий рівень свободи агента
Інноваційні розробки корпорації Travelport надають менеджерам з продажу авіаквитків можливість абсолютної мобільності. Великою популярністю в агентському середовищі користується нова версія продукту Galileoterminal, який має повний функціонал GDS Galileo, встановлюється й успішно функціонує на iPhone, iPad та інших мобільних пристроях на базі IOS Safari та OS Android. Galileoterminal є простим у підключенні, не вимагає інсталяції GDS. Вхід до Galileoterminal так само простий, як доступ на будьякий сайт: все що потрібно – з’єднання з Інтернет.
Galileoterminal використовує стандартні команди Galileo та зручний російськомовний інтерфейс.

Universal API – ключ до успіху в турбізнесі
Universal API не має аналогів у світі та є прикладом реалізації передових технологій, які дозволяють правильно вибудовувати бізнеспроцеси агентств та туристичних компаній у сегменті Інтернетпродажів. Поява Universal API ознаменувала нову епоху в царині створення ресурсів, які об’єднують контент різних постачальників у межах єдиного API:
• регулярних авіакомпаній;
• low cost перевізників;
• операторів швидкісних поїздів;
• готелів та найбільших готельних мереж;
• операторів круїзних компаній.
З появою першого у світі прикладного мультиGDSінтерфейсу можливість створити свій унікальний сайт стала доступною реальністю. Революційний Universal API, створений компанією Travelport, уперше надав можливість користувачам легко та успішно програмувати у межах єдиного інформаційного середовища.
Будуючи свій сайт на базі Universal API, наші партнери суттєво заощаджують:
• час;
• фінанси;
• виробничий потенціал компанії.
Точне бачення перспектив – запорука майбутнього мега-успіху. З лінійкою унікальних продуктів Travelport перспективи успішного й комфортного бронювання авіаційного та туристичного контенту є очевидними.
 

назад >>>