Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

З кожним роком усе більша кількість користувачів глобальних дистрибутивних систем бронювання та продажу авіаційних перевезень віддають перевагу Galileo. Адже будувати агентський бізнес разом із Travelport – міжнародною корпорацією, яка, крім Galileo, володіє ще одною ГДС – Worldspan – зручно та комфортно. Сьогодні Travelport пропонує туристичній галузі України найцікавіші з економічної точки зору умови організації бізнесу з продажу авіаперельотів. Агентства – партнери Travelport – упроваджують у свої виробничі процеси інноваційні рішення, які не мають аналогів у світі та дозволяють отримати низку конкурентних переваг на ринку.
Минулого року в Galileo було заброньовано більш ніж 1,5 млн сегментів в Україні. Цей показник перевищив дані 2011 року на 85%. Стійке зростання кількості користувачів системи Galileo багато в чому пояснюється правильно сформульованою економічною політикою по відношенню до суб’єктів ринку авіаційних перевезень – туристичних агентів та операторів.
Окрім авіаційного контенту, Galileo надає можливість бронювання номерів у більш ніж 100000 готелів світу, які представлені провідними світовими готельними мережами, а також послуг з прокату автомобілів більш ніж 30000 пунктах прокату, як належать 25 найбільшим лізинговим компаніям, та розташовані по всьому світу.
Travelport – лідер в Україні за кількістю успішно реалізованих online-проектів. Кожний другий користувач системи Galileo розмістив на своєму сайті модуль, який дозволяє кінцевому користувачеві самостійно підбирати оптимальний маршрут, здійснити бронювання та сплатити вартість перельоту. Доступні на ринку online-рішення дозволяють задовольнити потреби як традиційних туристичних агентств, так і нових для вітчизняного ринку онлайн-агенцій (ОТА).
Оn line модулі Galileo працюють на 400 сайтах українських компаній. Партнерами Travelport є такі найбільші онлайн-проекти, як OneTwoTrip, Senturia, Tickets.UA, AnyWayAnyDay та багато інших компаній, які упевнено збільшують свій ринковий сегмент, оперуючи в Galileo.

Надійний технологічний провайдер
GDS Travelport – Galileo та Worldspan – визнані найнадійнішими у світі. Два Центри оброблення даних, що функціонують паралельно: основний в Атланті та резервний у Денвері – забезпечують безперебійну роботу ГДС. Коефіцієнт безперебійності роботи Датацентру в Атланті складає 99,98%, завдяки чому користувачі Galileo – авіакомпанії та туристичні агенції – мають безперебійний доступ до баз даних протягом 24 годин на добу.

назад >>>