Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Об’єднання лідерів ринку – найбільшого авіаційного агентства «КИЙ АВIА» й найуспішнішого українського онлайн-агентства Tickets. UA наприкінці 2012 року стало серйозним інформаційним приводом серед професіоналів ринку та породило тему для багатьох розмов. Тим часом пред-ставники альянсу заявили, що одним з ключових напрямків роботи обох компаній стане розвиток субагентської мережі. Варто зауважити, що багато учасників ринку з нетерпінням чекали перших дій альянсу компаній: усім було цікаво, чим же продукт «КИЙ АВIА» та Tickets.UA відрізнятиметься від пропозицій десятків конкурентів.
Для того, щоб зрозуміти сенс об’єднання лідерів ринку та зрозуміти революційність пропозиції їхнього альянсу, варто зазначити, що тренд консолідації ринку продажів авіапослуг активно розвивався протягом останніх 2 років. Головним критерієм при виборі консолидатора для агентства була в основному ціна, яку агент платить за ви-пущені авіаквитки. В усьому іншому умови роботи з консолідаторами не дуже відрізнялися одна від одної: набір послуг надавався практично ідентичний. Тому для невеликих агентств відкривалася єдино можлива перспектива розвитку: напрацювати обсяги клієнтів, навчити персонал роботі в системах бронювання й акредитуватися в IATA.
Мало хто при цьому замислюється, які витрати й ризики несе агентський бізнес: після досить коштовного навчан-ня персоналу, утримання та технічного оснащення офісу, значних витрат на акредитацію в IATA, агентство зможе самостійно укладати договірні відносини з авіакомпаніями. І в результаті отримати такий самий тариф, як і тисячі конкурентів. При цьому не треба забувати, що агентство, яке пішло цим шляхом, потрапляє в кабалу виконання обсягів продажу авіаквитків. Тож після підра-хунку повернюваності таких інвестицій, будь-який інвестиційний менеджер порадить власникові закрити бізнес і вкласти кошти в банк, або ж здійснити інші капіталовкладення, що приносять гарантований дохід.
Повністю розуміючи потреби агентств, досконально вивчивши продукти для бізнесу, представлені на ринку, найбільші компанії «КИЙ АВIА» і Tickets.UA змогли запропонувати агентствам кардинально новий підхід в організації процесу продажу авіаквитків і туристичних послуг.
Чому варто обрати альянс «КИЙ АВIА» та Tickets.UA у якості консолідатора:
1. Кращі тарифи Завдяки багаторічним партнерським
відносинам та укладеним угодам з авіа-компаніями, «КИЙ АВIА» та Tickets.UA можуть запропонувати найкращі тарифи своїм партнерам. Обсяги продажів авіа-квитків обох компаній дозволили отри-мати насправді ексклюзивні тарифи, які не можуть запропонувати інші консоліда-тори. Працюючи з «КИЙ АВIА» та Tickets. UA, агентства можуть скористатися цими тарифами, тим самим отримавши незаперечні конкурентні переваги.
2. Можливіть заробляти разом Крім того, що «КИЙ АВIА» та Tickets.
UA мають ексклюзивні тарифи, компанії беруть участь у програмах винагороди та заохочення обсягів продажів, а також в акціях перевізників. Розуміючи важли-вість побудови партнерських відносин, компанії пропонують скористатися цими спеціальними умовами агентствам-партнерам. Таким чином, субагенти можуть заробляти більше винагороди разом з «КИЙ АВ1А»та «Tickets.ua» як у корот-котермінових, так i довгострокових перспективах.
3. Потужний інструмент для професіоналів
Для агентств, які давно працюють на ринку продажу авіаперевезень, «КИЙ ABIA»TaTickets.UA пропонують комплексний підхід для автоматизації процесу пошуку перельоту й випуску авіаквитка на підставі рішень провідноготехнологічного партнера Amadeus. Прозорі процедури взаємодії та підключення субагента протягом 24 годин дають можливість відразу почати працювати й заробляти.
4. Додаток для всіх
Робота в системах бронювання потребує коштовного навчання персоналу, який, зокрема, мае запам’ятовувати специфічні команди. «КИЙ АВІА» та Tickets.UA розуміють складність роботи з такими системами для агентств, які тількино починають свою діяльність у сфері продажу авіа- та туристичних послуг. Тому компанія розробила власний, простий та зрозумілий інтерфейс, у якому зручно й приємно працювати агентам з невеликим досвідом роботи. Починаючи працювати з «КИЙ АВІА» Tickets.UA, агентства отримують російськомовний графічний додаток, якому притаманний простий та зрозумілий процес пошуку та продажу послуг. Для роботи не потрібно недешеве навчання або тривала й складна інсталяція:усе програмне забезпечення працює на будь-якому комп’ютері, у будь-якій операційній системі. Продавати авіаквитки ще ніколи не було простіше!
5. Всі туристичні продукти в одному місці
Альянс «КИЙ АВІА» та Tickets.UA про-понує агентствам повністю інтегровану систему, за допомогою якої можна продавати все: авіаквитки, готелі, страхові поліси,тури,залізничні квитки та багато чого ще. Агентства отримують всі турис-тичні продукти в одному інтерфейсі, ви-гідні нетто-тарифи,автоматичний пошук мінімального тарифу, гнучке управління сервісним збором, автоматичний третий г тощо.
Варто зазначити, що«КИЙ АВ1А»та Tickets.иАзмогли запропонувати ціка-вий продукт, призначений для бізнесу як акредитованих в ІАТА, так І неакредитованих та неавтоматизованих агентств. Можна порівнювати умови консоліда-торів, удосконалювати знания систем бронювання, інвестувати в купівлю додаткових інструментів автоматизации А можна просто почати працювати з «КИЙ АВІА», скористатися перевагами комерційних та технологічних умов най-більшого агентства, і закласти стратегічно правильний напрямок успішного розвитку власного бізнесу. 

Сергій Сав’юк, генеральний директор ПАТ «КИЙ АВIА»:
Використовуючи весь накопленний досвід, об’єднавши переваги традиційного та онлайн-сервісу, інноваційні технології й першокласні ідеї ми змогли запропонувати агентствам ефективніші рішення для організації процесу продажу авіаквитків та інших туристичних послуг.
Сергій КРАВЕЦЬ, директор «Tickets.ua»:
Ми чудово розуміємо потреби агентств і вже про-понуємо найкращі на ринку комерційні умови, надійну технічну підтримку, оперативність підключення та прозорі процедури взаємодії. Наші пропозиції для субагентів вже працюють і сьогодні ми активно на-рощуємо мережу партнерів. Почавши працювати з нами, агентства просто заробляють більше грошей. Ми завжди раді запропонувати більше вигідних для вас можливостей. Все дуже просто, почніть заробляти вже зараз!

 

назад >>>