Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:


Анжело ВІНЬОЛА, директор з продажу на зовнішніх ринках корпорації Eleganzia Hotels & Spas

Кожна людина потребує відпочинку – це аксіома. Проте ступінь задоволеності кожного від обраного відпочинку великою мірою залежить від цілої низки професіоналів – від туристичного агента, який, продаючи туристові готовий продукт, спроможеться з’ясувати його побажання та підібрати саме те, чого клієнт потребує, до безпосереднього провайдера послуг наземного обслуговування. Ми – італійська корпорація Eleganzia Hotels & Spas – представляємо саме цю, тобто останню, ланку в ланцюжку туристичних послуг. Багатолітній досвід спорудження та управління об’єктами розміщення різного класу призвів, зокрема, до появи на ринку оригінальної концепції клубного відпочинку, реалізованого, зокрема, в туристичному комплексі-резорті Forte Village.
Якщо говорити мовою цифр, то Forte Village – це багатопрофільний туристичний комплекс класу DeLuxe, розташований на південно-західному узбережжі острова Сардинія у 39 км від центру міста Кальярі. Територія комплексу складає 25 гектарів, на якій розташовано 8 готелів класу 4 та 5*, 21 ресторан, 14 ба-рів, заклади для занять спортом та для активного відпочинку, один з найкращих у світі комп-лексів таласотерапії, футбольна школа, яхт-клуб, тенісні корти, бутіки найвідоміших італійських та світових дизайнерів та ще багато всього, призначеного для задоволення усіх можливих потреб наших гостей. Та сухі статистичні дані жодним чином не зможуть передати ту атмосферу гостинності, яка оточує кожного нашого туриста, а також задоволення, яке отримує кожний, хто хоча б на кілька днів став нашим гостем. Облаштовуючи Forte Village протягом багатьох років (перша черга комплексу прийняла туристів у далекому 1969 році), ми вирішили відійти від традиційного уявлення про готельний бізнес, який можна коротко висловити так: «стіни + їжа», розробивши абсолютно нову концепцію клубного відпочинку з практично безмежними можливостями для туристів. І дійсно, у вартість відпочинку в комплексі входить багато чого: наприклад. зустріч в аеропорту міста Кальярі або у морському порту цього міста та, зрозуміло, трансфер до резорту.
Наші гості мають можливість обирати ресторан для сніданку та вечері (послуги резорту Forte Village надаються на основі напівпансіону), користуватися басейнами, послугами електромобілів-багі, слухати концерти, які у сезон щовечора проходять на спеціально обладнаному концертному майданчику, відвідува-ти дискотеки… А також багато чого іще. Я вже не кажу про те, що наші клієнти мають можливість користуватися найширшим переліком додаткових послуг, наприклад, відвідувати тренажерний комплекс Techno Gym, обідати в численних ресторанах та барах, здійснювати шопінг в бутіках, проходити велнес-терапію у комплексі Thaermae del Forte Village, пройти курс на-вчання грі у гольф чи в академії баскетболу… та багато чого ще. Утім, в усьому цьому не було б нічого особливого – врешті-решт, за такою схемою працює чимало світових резортів – якщо б не одна особливість, притаманна лише Forte Village та нікому іншому. А саме: усі послуги, що ми їх надаємо нашим гостям, мають найвищу якість – компромісів тут не існує. Напри-клад, продукти, з яких у наших ресторанах готується частування для туристів, завжди найвищої якості, а три з ресторанів комплексу відзначені мішленівськими зірками (станом на середину травня триває процес сертифікації ще одного ресторану – Ред.). Матеріали, використані при побудові та оформленні готель-них номерів, ресторанів та усіх інших об’єктів нашого комплексу є суто натуральними, а самі об’єкти витримані в традиційно-му сардинському стилі: скажімо, підлога в готелі Castello виконана з каменю, що його видобувають тут-таки, на Сардинії, та з якого сарди у своїй більшості зводять свої будинки. Компромісів тут також не буває: cкажімо, в оздобленні внутрішніх поверхонь у приміщеннях використовується натуральний мармур, а не його дешевий замінник – полімерно-мармурова крихта.
Звичайно, ми не зупиняємось на тому, що маємо, та намагаємось постійно вдосконалювати якість послуг. Тому світова туристична громадськість гідно
оцінює наші зусилля: так, і сам Forte Village, так і його складові неодноразово обіймали перші місця у найавторитетніших світових рейтингах. Наприклад, у The World’s Leading Resort Award протягом 16 років, 5 Star Diamond Award у 2001-2006 роках та багатьох інших. А, скажімо, термальний бальнеологічний комплекс Thaermae del Forte Village 2006-го року став членом світової асоціації Leading Spas та вважається сьогодні одним із трьох найкращих у світі.
Та я переконаний, що най-цінніший наш здобуток — це наші співробітники. Філософією Forte Village є высокий професіоналізм плюс яскраво виражена екстравертність, тобто налаштованість на співпрацю та бажання не тільки допомогти гостеві, але й передбачити його потреби. Той, хто цю філософію не поділяє, не може працювати у Forte Village, незалежно від кількості регалій. Тож коли на території комплексу його співробітники з вами вітаються, можна бути впевнені: це абсолютно щиро, й вам тут насправді раді!
До Forte Village можна при-їхати на відпочинок, а можна тут проводити корпоративні заходи, наприклад, семінари чи конгре-си – комплекс придатний і для цього. Усі ці варіанти передбачають комплекс ексклюзивних можливостей, наприклад, організацію майстер-класів у відомих італійських шеф-кухарів, чий талант позначено мішленівськими зірками. Або курс навчання у дипломованих сомельє із видачею відповідного сертифіката... Не буду перерахову-вати усі можливі варіанти, оскільки їх безліч. Натомість хотів би наголосити на іншому: ми переконані, що громадяни України мають право знати про можливості сучасного відпочинку в нашому комплексі. Ми хочемо, щоб до нас приїжджали щодалі більше українців, тому ухвалили рішення відкрити в Україні по-стійне представництво нашої корпорації (яке також поширює свою компетенцію на територію Грузії). Інтереси Eleganzia Hotels & Spas, a відтак i її складової — резорту Forte Village — погодилася представляти відомий фахівець туристичної галу-зі Наталі Гур’єва, яку, переконаний, читачі «Українського туризму» добре знають по її діяльності з представления в Україні різнома-нітних асоціацій готелів, наприклад, The Leading Hotels of the World та Kempinski. Ha 2013 рік заплано-вано цілу низку презентаційних заходів нашої корпорації, завдяки чому, я переконаний, українські та грузинські туристичні оператори й агенти дізнаються про весь комплекс можливостей співпраці з нами та послуг для їхніх клієнтів. Наразі ж хочу сказати лише одне: українці гідні того, щоб подарувати собі від-починок у місці, з якого не хочеться повертатися!
3 усіх питань щодо співпраці з туристичним комплексом Forte Village прошу контактувати:
Наталі ГУР’ЄВА, регіональний директор корпорації Eleganzia Hotels & Spas в Україні та Грузії Тел. +38067-2320028 e-mail: Natalie.Gurieva@fortevillage.com www.fortevillage.com
 

назад >>>