Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

ВИ - ЛЮДИНА сучасна, мобільна, цінуєте свій час? Тоді ви напевно віддаєте перевагу комфорту перед найнижчою ціною, мандруючи, полюбляєте літати, а не їздити потягами, а походи по магазинах замінюєте на онлайн-шопінг. Адже сьогодні, не виходячи з будинку чи офісу, можна швидко й легко купити будь що: від продуктів харчування та одягу, до авіаквитка.
А коли йдеться про планування по¬дорожі, процес онлайн-резервування та покупки стає ще цікавішим, адже пошук відповідного напрямку - це неви¬черпне джерело натхнення. Можливо, ви прагнете потрапити на Октоберфест до Мюнхена? Або мрієте піднятися схо¬динками Храму Світанку в Бангкоку? Чи поїсти ароматних динь у Ташкенті, або провідати подругу дитинства в Єкатеринбурзі?
Зробили вибір? Не сумніваємось, що тепер ви відправитесь торованим шляхом на сайт МАУ www.flyUIA.com. Дійсно, адже компанія «Міжнародні Авіалінії України», яка неодноразово визнана кращою авіакомпанією України, доставляє українців у столиці та головні міста країн СНД, Європи, Азії, а спільно з партнерами пропонує більше 3000 напрямків по всьому світу!
Тільки з початку року авіакомпанія відкрила більше 20 нових маршрутів, серед яких Стамбул, Варшава, Прага, Вільнюс, Єреван, Санкт -Петербург... На сайті МАУ можна забронювати квиток навіть на популярні та екзотичні чартерні напрямки - Марокко , Хорватія, Туреччина, Єгипет, Іспанія, Кіпр...
Цей процес простий навіть для недосвідчених користувачів ПК. Заповнюєте форму бронювання, вказавши маршрут і дати перельоту, вводите особисті дані та вибираєте зручний для вас спосіб оплати - карткою, банківським переказом або готівкою в касі МАУ.
Ви летите не один, а сім'єю або компанією? На сайті МАУ можна зарезер¬вувати до дев'яти пасажирів в одному бронюванні! Тож тепер відправити колег і близьких до іншого міста або країни на ювілей, весілля чи корпоратив можна, мовляв, одним помахом руки.
Але це ще не все! Ви можете забронювати собі складний маршрут -прибути в одне місто, а вилетіти з іншого! Уявіть: прилітаєте до Ніцци та, насолодившись красою Лазурного узбережжя, відправляєтеся на авто чи швидкісному потязі до Парижа милуватися полотнами імпресіоністів в музеї д'Орсе. А з Парижа з повними валізами нарядів з останніх модних колекцій можна вирушити додому, не турбую¬чись про зворотній квиток чи переїзд до проміжного аеропорту... Хто ж від¬мовиться від такої можливості!
І не забудьте, що в аеропортах не обов'язково стояти в чергах на реєстрацію. На сайті МАУ можна зареєструватися на рейс у період від 23 до 2 годин до вильоту, а у процесі реєстрації навіть самостійно обрати місце в салоні літака! А якщо у вас, крім ручної поклажі, є ще й багаж, його мож¬на швидко здати на окремій стійці для вже зареєстрованих пасажирів. Для того, щоб користуватися ексклюзивними знижками «Панорама Клуб». А накопичені за перельоти милі можете використовувати для отримання бонусних квитків, підвищення класу обслуговування або послуг компаній-партнерів.
...Прогрес не стоїть на місці, відтак онлайн-шопінг із тренда перетворюється на базову необхідність. Минули й ті часи, коли за авіаквитком потрібно було вистояти чергу в касі. Завдяки Інтернету подорож можна спланувати швидко і зручно як зі свого комп'ютера, так і за допомогою смартфону. А головне - пам'ятайте: які б місто та маршрут ви не обрали, скільки б друзів не взяли на борт авіалайнера, турбота співробітників МАУ і найвищий рівень сервісу вам гарантовані!
 

назад >>>